Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Budapesti strand lenne...

Melyik Budapesti strand lenne a legjobb, ha 1 évessel mennénk (még csak mászik, kapaszkodva lépeget)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lány, akkor nem igazán vinném. Nagyon jó kis hüvelygombákat (meg egyéb gombákat) lehet összeszedni a közstrandokon.
2015. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp menni fogunk a kérdés nem ez volt, de köszönöm. Amúgy fiú.
2015. jún. 6. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok 1 éves kornál inkább a szabad vizeket javasolják, bár én azt mondanám keress rá az interneten, hogy melyikben van babapancsoló (ez csak annyit jelent, hogy nem erős vegyszerekkel fertőtlenítenek, viszont sűrűbben)! És szerintem mindenféleképpen vegyél Walurinal szirupot! Sokan azt hiszik, hogy egy kisfiúra nem kell annyira vigyázni ilyen szituban, pedig ő is simán összeszedhet bármilyen gombás fertőzést, ami neki is olyan rossz, mint egy kislánynak! A Walurinal szirup 1 éves kortól adható, amerikai fekete tőzegáfonya kivonat. A kislányom is ezt kapta és a kisfiam is kapni fogja, ha fürdeni megyünk. Az orvos tanácsára 3 nappal előtte el kell kezdeni adni neki, mielőtt indulnátok, ha több napra mentek, akkor végig, amíg ott vagytok, az adagolás szerint, rajta van a dobozon!
2015. jún. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm de még mindig arra nem kaptam választ melyik bp-i strand a legjobb, leggyerekbarátabb :-D sebaj, hátha még jön válasz.

köszi előző, kedves vagy :)

2015. jún. 8. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyrészt majdhogynem egyforma felépítésűek.

Mindenhol van 1 vagy esetleg két gyerekmedence, amiben az egész kicsiktől a 10 évesig vegyesen benne vannak a gyerekek.

Én a palatinust mondanám, mert elég nagy, mind medence mind kinti rész tekintetében, sétálni is lehet ill jó kis árnyékok vannak.

2015. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!