Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki 2009...

Linduci kérdése:

Van itt olyan anyuka aki 2009 szeptember végén szült Nyíregyházán vagy a környékén?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én Nyíregyházán szültem október végén. Miért kérdezed?
2010. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én szeptember 13.-án szültem Nyíregyen.

2010. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Gondoltam beszélgethetnénk,illetve kisfiú v kislány és hogy fejlődnek. miket csinálnak már?

2010. febr. 27. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

szia. okt.23.-án szültem Nyíregyházán, kisfiút 4200 grammal.

most 7600 gramm, 70 cm, majdnem átfordult ma hasról hátra :) Eszi az almát, őszibarackot, babateát néha. Szoptatom még.

és te??

2010. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


4370 grammal és 51 cm-el született a kisfiam. Elég szépen fejlődik, most 9.6 kg és 72 cm. Hátáról a hasára nagyon ügyesen forog, vissza is tud, de azt nem szereti, nem szokta csinálni. Már próbál kúszó mozgást végezni, nagyon cuki de még csak a fenékemelgetésig jutott. Csak anyatejes, még nem kap hozzátáplálást egyáltalán,majd ha betöltötte a 6 hónapot. Mostanában nagyon erősen rágcsál, talán lesz már foga is. Állandóan gagyog be nem áll a szája. Ennyi jutott eszembe. És a babád miket tud már?

2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!