Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek a borostyán láncban?...

Hisztek a borostyán láncban? Eddig nem hittem, de most már nem tudom.

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hetes korától átaludta az éjszakát. Úgy, hogy este 9-től reggel 6-fél 7-ig, és nem ébredt enni sem.

Aztán kb. 4 hónaposan újra elkezdett ébredni, akár 2-3 alkalommal is, és sokszor éhes is volt. Nyűglődött, nehezen aludt vissza.

Ez ment 5 hétig, aztán úgy gondoltam, kipróbálom a borostyán láncot. Első éjjel még felsírt álmában, másnaptól már csak enni ébredt, és aludt tovább. Eltelt 1 hét, és átaludta az éjszakákat 8-tól reggel 6-fél 7-ig.

Ez a lánc miatt lehet? Vagy más oka van?


2011. aug. 3. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem de még veszélyes is,ismerős baba mikor már tudott állni,felakasztotta magát vele mindenre.
2011. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk a lányomnak, bár kissé hamarabb, mert úgy tudom, nem csak a fogzás elviselését könnyíti meg, hanem nyugtató hatású is. Szóval nagyon kis sírós volt, én meg már nagyon kétségbe voltam esve, ezért elküldtem a páromat, hogy a föld alól is kerítsen egyet. Hát nem használt annyira, mint elképzeltem, de azért javulást vettem észre. Remélem amikor jönnek a kis fogai, akkor nem lesz nyűgös miatta.
2011. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Felakasztotta magát??? A borostyán láncot ruha alatt kell viselni, hogy a bőrrel érintkezzen. Én még nem hallottam arról, hogy a lánc miatt történt volna tragédia.
2011. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Igen.Legtöbbször a hálós járókáról szedték le.
2011. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem a borostyán lánctól alussza át újra az éjszakát.Ha szoptatsz még, lehet, hogy abban az 5 hétben átmenetileg kevesebb volt a tejed, vagy fejlődési ugrása volt.Sokan dicsérik a borostyánláncot, de sok olyat is hallottam, hogy semmi hatása nincs.Szóval elég vegyesek a vélemények.Mi még nem próbáltuk, de lányomnak a homeopátia sem jött be.Se a Viburcol kúp, se a Chamomilla fogzásra, szóval ettől se várnék csodákat.Bár én is sokat agyaltam rajta, hogy be kéne szereznie egyet, mert lassan és nehézkesen jönnek a fogai.10 hónapos, még csak 2 foga van, azok sincsenek teljesen kint.Egyébként én az ismerős babákról csak olyan fotókat látok, hogy a pólón lóg kívülről.A barátnőm kislánya talán egy hónapos volt, de már lógott a nyakában.Leért majdnem a hasáig, nem lehetett valami kényelmes a picinek.Főleg, amikor már kúszik, mászik stb.Én el tudom képzelni, hogy beakad, mert én még csak lógó nyakláncokat láttam babákon.Ez is olyan dolog, hogy ha hiszel benne, akkor működik.
2011. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszek benne.
2011. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tápszeres, szóval a kevés tej kizárva. Először én is fejlődési ugrásra gondoltam, de az nem tart 5 hétig.

Meg valószínűleg menet közben a fogai is bántották, mert sok tünete volt. Persze ki nem jött a foga, de szenvedett vele.

És most sokkal nyugodtabb.

Amúgy többféle méretben van, az én lányomé 31 centi, nem lóg ki sosem a body vagy póló alól.

2011. aug. 3. 09:04
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszek benne, így nem is vettem neki. Dentinox gél és Nurofen volt ebben az időben az én "fegyverem" :))
2011. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi vettünk a fiunknak 4 honaposan, mert iszonyat nyügös baba, most egy éves, de a láncot ahányszor ráteszem sokkal elviselhetetlenebb.. nem használjuk.
2011. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne,dentinox,nurofen.
2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!