Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Par napja tompa nyomast,...

Tyimi96 kérdése:

Par napja tompa nyomast, szurkat erzek a hasam ajan van hasamban is, hanyingerem van egy nap tobbszor is, sot ma reggel is pedig ettem, fejfajas miko milyen erosegben, meg nem teszteltem a 27 ik napomba vagyok, a mellem is faj. Lehet babam?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglehet. De előfordulhat hogy igy jelez a szervezeted a menstruáciora
2015. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt sokkal biztosabbat fog mondani mint bárki más.
2015. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De eddig soha nem voltak ilyen jeleim,mindig egy nap 1 szakaszaban volt hanyingerem,eros fejfajasom s azal mulott el,nem szurt a hasam egyaltalan csak nagyon fajt s ez azert attol nagyon is elter!
2015. jún. 9. 10:39
 4/7 A kérdező kommentje:
7 eve,hogy menim van de soha nem voltam igy!
2015. jún. 9. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar felorankent wczek :O
2015. jún. 9. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél óránkénti pisilés nem a terhesség elején van....fel vagy fázva..az is lehet a melléd meg a mensi miatt
2015. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de viszont lehet jele az is..

en ha felvagyok fazva akkor nekem holyag gyulladasom van volt eletemben mar legalabb 10x ..szoval na nem tudom de elvalik

2015. jún. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!