Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy tegnap...

Dora933 kérdése:

Miert van az hogy tegnap leesett a hcg-m es ma reggel meg hanyingerem van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy leesett a hcg-d? jársz vérvételre? hány hetes vagy?
2013. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Miből tudod, hogy leesett? Vért vettek? Uh.on voltál? Ugyanis nekem méhen kívül terhességem volt. Össze-vissza ingadozott a hcg-ém, mert ugye nem volt túl sok a véremben, de mégis mindig 1000 felett volt, és ez lett gyanús, még két hét után is, de baba sehol nem volt látható, mert baromira elnézte a dokim a dolgokat. Nekem is volt hányingerem, de inkább csak az idegességtől szerintem, mert ahhoz azért nekem elég alacsony volt a hcg szintem, hogy hányingert okozzon. Hány nap volt a két vérvétel között?
2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Volt barna folyasom elmentem a dokiho vettek vert es eddig 200-volt tegnap meg csak 80..ma meg hanyingerem van:(
2013. márc. 29. 11:03
 4/26 anonim ***** válasza:
hát gondolom ezzel visszarendelt mára, vagy holnapra. akkor kiderül, sajnos nem jelent jót, de hátha nincs baj. hányingered meg attól még lehet.
2013. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hat kedden kell vissza mennem..de eddig nem volt hanyingerem meg nem szedultem mostmeg igen...de elobb olyan erdekes barna zseles valami ment el tolem...:(
2013. márc. 29. 11:43
 6/26 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg elvetéltél. Gondolom majd csinálnak uh-ot, és ott látszik majd, hogy maradt-e bent valami, de ilyen hcg mellett nem hiszem. Legalább akkor nem kell műtét. Sajnálom, hogy ez történt...
2013. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
es ha igen mikor lehetne ujjra probalkozni???
2013. márc. 29. 12:05
 8/26 anonim ***** válasza:
Figyu, mi méhen kívüli után, hogy meg is műtöttek nem hagytunk ki csak egy menszit, és utána 2. hónapban már terhes voltam, és tök egészséges a lányom, most is itt pakolgat, szóval tapasztalat. Nekem a dokim mondta, hogy ne várjunk, mert a legújabb felfogás szerint akkor ha hamarabb összejön a terhesség akkor a szervezet még tudja mit kell tenni, és elég jó arányban ilyenkor egészséges terhességek jönnek. Hát, nekünk bejött:)) Viszont egyik ismerősöm dokija mondta nekik, hogy várjanak méhen kívüli után még fél évet azóta sincs baba... Ez most már több mint egy éve. Lehet nem ezzel van összefüggésben, de én hittem a dokimnak, pedig én várni akartam mellesleg megjegyzem, mert nekem a méhen kívüli véletlen terhesség volt, és még nem akartuk azonnal a babát, mert még akkor 1 éves volt a nagyobbik lányom. Szóval mi csak éppen nem védekeztünk utána, de nem figyeltünk semmit..
2013. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Koszike..nagyon rendes vagy most egy kicsit megnyugtattal most kedden megyek orvoshoz megneznek es ha tenyleg elveteltem akkor probalkozunk ujra:)
2013. márc. 29. 12:43
 10/26 anonim ***** válasza:

Ne várj keddig !!!

Ha méhen kívüli terhesség ,nem szabad várni-életveszélyes

Menj el egy maszek dokihoz UHra , ott azonnal fogadnak.

Az is lehet hogy rosz helyen tapadt és ha kapsz rá gyógyszert megmarad.

MENJ ORVOSHOZ MINÉL HAMARABB

2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!