Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól kezdtétek...

Hány hónapos kortól kezdtétek sportrészbe ültetni a babátokat? Kislányom 5 hónapos lesz holnap 74-es ruhákat hord,7,5 kg, tehát nem duci csak cuki "játék" baba nagyon szeret ülni, de nem tud.

Figyelt kérdés
Végig a mózesben fekszik kicsit megdöntve a babakocsi, abc design turbo s6 van. Próbáltuk egyszer a sportrésszel de nagyon nagy volt neki lefektetve. Barátnőmék látom már abba az esernyősbe ültetik 5 és fél hónapos babájukat én annyira nem erőltetném ha nem ül magától.

2015. jún. 10. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez nem a ruha mérettől függ és nem is attól, hogy duci-e vagy vékony. ha tud ülni akkor lehet ültetni. ha nem, akkor pedig nem lehet.

enyém 6 hónaposan ült fel, 7 hónaposan próbáltuk ki ültetve a sport részt, de lecsúszott benne, így még egy hónapig úgy használtuk, hogy csak picit emeltem meg neki. 8 hónaposan már stabilan tudott ülni, akkor már a sportrészben is kényelmes volt neki

2015. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, hogy duci, nem duci, cuki, nem cuki, 74es vagy 62es, 7 honapos vagy 10 honapos. Ha nem tud ulni, ne ultesd!
2015. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

4,5 hósan emeltem meg a lányomnak egy picit, épp csak hogy jobban kilásson, és csodák csodája megszűnt az ordítva-levegőzés... addig katasztrófa volt minden séta.

A fiamat 5 hósan, ha jól emlékszem.

2015. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem tud magától felülni, nem erőltetném sem a sportrészt, sem a sok ültetést. Nem tesz jót a gerincének.
2015. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-2 válaszolók nem vagyok hülye, tudom hogy nem attól függ :) csak leírtam a paramétereket, mert olyan nagy a hölgy(jobban örülök, ha nem tárgyként kezelve mutatom be a lányoamt h evvan és kész, ezért leírom mindig kiről van szó), hogy lassan ennek a nagy babakocsinak a mózeskosarát is kinövi, de ülni nem tud
2015. jún. 11. 00:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennek a babakocsinak a sportrész együtt van a mózessel, tehát lehet az, hogy megemelem a sportrészt a mózessel együtt...eddig így volt, mert már unta a felfele nézést...csak furcsállom hogy a "kislányom bartáját" már esernyőre csukható babakocsiba ültetik, ezért kérdezem, hogy én nem erőltetem még őt és ültetné az ember v ne.....de akkor egy véleméynen vannak általában az emberek...fogni kell még nem tartja magát nem ültetném én
2015. jún. 11. 00:42
 7/11 A kérdező kommentje:
és zöldkezecskék küldve:)
2015. jún. 11. 00:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baba már tud ülni.
2015. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kicsit lusta tartani a fejét, úgyhogy annyira nem sajna, de nem bánom :)...kérdés a kérdésben, nektek mikor kezdett mászni a babátok?
2015. jún. 11. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 3 hósan tettem át a nagyobbikat, mert bömbölt, hogy csak az eget látja. A sport részem is szinte teljesen vízszintesig dönthető, így egy nagyon picit megemeltem addig, amíg nézelődött, és lehajtottam, ha elaludt. A gyerekorvos is azt mondta, hogy ez így teljesen oké. Rendesen ülve akkor hagytam, amikor már egyedül felült és szépen tudott ülni, ez nála 6,5 hó volt kb.
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!