Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babam 230-240 gramm...

7 honapos babam 230-240 gramm gyumolcs+zab pepet is megeszik, ez nem sok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó étvágyú gyerek. HOgy mi a sok, azt ő érzi.

Az enyém a felét sem eszi meg, pedig ő 13 hónapos. És mégis hurkás, nincs jelentősége.

Annyit eszik, amennyi jól esik neki.

Amíg nem cukros dologból eszik ennyit, csak natúr egészséges ételeket, addig nincs baj.

2015. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én olvastam valahol, hogy nem tanácsos hagyni, ha mondjuk a saját szokásos adagjának dupláját bevágná egy étkezésre, mert irtó finom
2015. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sok. nem a gyümölcs miatt, hisz az csak víz meg cukor, ráadásul köztes étkezés, de a zab az szerintem necces,z a pocakjában puffad meg. nem azzal kéne jóllakatni, hanem csak gyümölccsel, ha ekkora adagot bevág, minek dúsítani?
2015. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Foleg alma, egy keves banan es kb egy evokanalnyi zab, amit elotte megfoztem, tehat az tovabb mar nem dagad. Fozelekbol nem eszik ennyit, de abbol is sokat, kb 200-210 grammot. Nem tudom, hogy min kellene valtoztatnom. 5 etkezesbol 3x szopik, egyszer fozelek, egyszer gyumolcs. Pontosan nem tudom hogy hany kilo, hetfon merik. Kb mostanra duplazott, 8,3-8,5 kg korul van. Soha nem hizott sokat, heti 150 grammnal szerintem egyszer sem hizott tobbet
2015. jún. 11. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
amit írtam számítási módot, az alapján a 200 gr ki is jön, ha 8 kg-al és napi 6 étkezéssel nézzük, szóval ennyi még belefér :)
2015. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*nem ide írtam ..pótolom

testsúlykg szorozva 150-el, osztva napi étkezések számával

2015. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm is hasonló mennyiséget evett 7 hónaposan, de ha már nem kellett neki valami, akkor nem lehetett "megtömni". Nem számolgattam, hogy jaj 196 ml-nél meg kell állni. Ha nyitotta a száját és jóízűen evett, akkor miért hagytam volna félbe?
2015. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!