Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap kellet volna megjojjon,...

Tyimi96 kérdése:

Tegnap kellet volna megjojjon, erre pecseto verzesem kezdett lenni, nem meni allagu, pottyokent jon tegnap delutan ota kicsi! Lehet ebbol pozitiv teszt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem:(
2015. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjön ma, holnap. Vasárnap körül tesztelj.
2015. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig reménykedtem még akkor is, ha már barnáztam, de soha nem volt baba. Amikor terhes lettem, görcsöltem ugyan, de nem volt még egy pecsét sem. Ha pecsételtem, akkor ott már nem volt baba. :(
2015. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nekem egy hete mar minden terhessegi tunetem megvolt ami egyszer letezik meg kivantam is eteleket....

de koszonom amugy annyira nem varom fiatal vagyok meg csak nagyon roszul voltam s olyan has szurkaim voltak hogy csak na de tesztelek ha igy folytatodik

2015. jún. 12. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyanígy teszteltem pozitívat...pecsételő vérzés, 2 napig (azt hittem valami gyengébb mensi, bár fura volt hogy inkább barnás...) előtte hasmenésem is volt, hasgörcsöm, csak még nem tudtam mitől :) szóval lehet pozitív :)
2015. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és mi az hogy annyira nem várod...most akartok babát nem? ejnye bejnye, ez nem játék
2015. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

en ugy nez ki beteg lettem!

tudom hogy nem jatek :) csak nem elem bele magam meg 19 vagyok nagyon szeretnek komoly parom van csak na ha nem jon meg akkor nem muszaly :) meg van idom :)

2015. jún. 12. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!