Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek kicsi volt még a...

Akinek kicsi volt még a gyereke (kb másfél évesre gondolok) és elvitte allergiavizsgálatra pulmonológiára kimutatott valami allergiát a teszt?

Figyelt kérdés
Ma kértem az orvosunktól beutalót, de azt mondta hogy nem nagyon szokta kimutatni az allergiát ennyi idős korban. Nálatok kimutatta?

2013. jún. 12. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem mutatta ki. A kislányom asztmás, ezért gyanakodtak allergiára. Aranyhörcsögre és macskaszőrre jött ki minimális allergia, de bőven a határérték alatt. Ha jól emlékszem 7-ig jó, neki még az 1-et sem érte el.

Kisfiamat 3 évesen vittem, neki minden értéke 0 lett.

2013. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem anyám vitt el kiskoromban, 4-5 éves lehetettem. És kimutatta, hogy penicillin allergiám van. Már felnőtt vagyok, és ma megyek ismét, mert gyanús, hogy másra is az lehetek.
2013. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!