Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma jöttünk haza a kórházból...

Ma jöttünk haza a kórházból de a család már jönne látogatni. Nem tolakodás? Mikor illik menni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Amikor a fogadó jelzi, hogy várja őket.
2015. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem miért nem tisztáztátok le előtte...mint ahogy azt sem miért itt kérdezgeted, hol a férjed? Miért nem vele beszéled meg?!

Nekem mikor hazajöttünk a kórházból, nem a gyakori

kérdéseken járt az eszem... már bocs!

Ha nem akarod hogy menjenek, hát mond meg nekik, hogy fáradtak vagytok, pihennél, jöjjenek pár nap múlva!

Ha ezen valaki megsértődik, az szüljön magának bazári majmot! Én ezt mondtam anno!

2015. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen igaza van az elsőnek, ne hagyd magad!
2015. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem akkor illik menni amikor te készen állsz rájuk. Ők nem tudhatják,hogy éppen milyen állapotban vagy,hogy érzed magad!


Én megmondtam,hogy az állapotomtól és a babámtól függ.

Én csúcsformában voltam szülés után. Hozzám már másnap a kórházba jöttek sorra a látogatók az utolsó napig.

Mikor hazajöttünk anyósom,apósom már itthon várt minket. Anyósom kitakarította az egész lakást,apósom a páromnak segített a tetőben:)

Nem maradtak sokáig csak köszöntöttek. Nem zavartak. Addig én kipakoltam míg ők csodálták a kislányomat:)


De nyilván ha nem ilyen állapotban lettem volna akkor mondtam volna,hogy "Na mindenki uzsgyi haza!!:)

2015. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk is jöttek volna! Nem engedtem és kész! A kórházban is mindig jött valaki mind a 3 nap.

Van most elég bajod...mondd azt hogy 2hét múlva visszatértek rá! :)

2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

ez nem semmi

nálunk alap íratlan szabály, hogy majd az újdonsült édeseanya fog jelezni időpontot, a másik hogy 1-2 hléten belül nem is igen, míg az újszülött immunrendszere kifejlődik a háztartási flórára legalább

2015. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
6os válaszoló. Akkor nagyon örülj neki, hogy ennyire értelmes emberek között élsz. Én ezzel kapcsolatban (mikor én szültem) csak önző emberekhez volt szerencsém (anyós após)
2015. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a nagyszülőket leszámítva, tapintatlanság...engem 6 hétig béként hagytak...egyrészt fertőzés veszély miatt sem tanácsos előbb, másrészt, tényleg mikor fél órád van a szoptatások között, 40 fokba fekszel otthon csatak izzadtan, a lakás tiszta kupi te meg alig ülsz/állsz a lábadon, szerintem nagy tahóság ilyenkor beállítani...
2015. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy hozzám a kórházba óránként 4-en jöttek, boldog boldogtalan, olyan seblázat kaptam a sok ugrálástól, hogy 10 napig haza se jöhetettem. Az fix, hogy a következő babámnál csak a 4 nagyszülőt engedem be.
2015. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem szeretnéd, hogy menjenek, akkor mondd meg nekik. Hozzánk a szüleink jöhettek már aznap. Anyukám nálunk is maradt pár napig. A testvéreinket is szívesen láttam volna, de ők később jöttek.
2015. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!