Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attol meg adhato a bebietel,...

Attol meg adhato a bebietel, hogy tejet, tojast tartalmaz?

Figyelt kérdés
Oke, hogy az epret, malnat stb. mashogy dolgozzak fel, de mi a helyzet a tejjel es a tojassal? Hipp biot kap neha a babam, de az osszes 7 honapos kortol adhatoban van tej es/vagy tojas. Sot, rengeteg 4 honapos kortol adhatoban is.
2015. jún. 13. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

annyira elenyésző mennyiség van tojásból a kekszes gyümölcsökben pl. hogy én adtam neki. én a tejtől sem féltem, szokott kapni ilyen rossmann tejbegrízt, semmi baja nincs tőle. 8 hónapos.

én már máshol le lettem pontozva ( :D ), de akkor is az a véleményem, hogy a hozzátáplálási táblázat egy ajánlás, rajtad múlik, hogy betartod-e 100%-ban, vagy sem. ha fokozatosan adod neki az ételeket, és persze nem ész nélkül (mittudomén, azért még csilis babot nyilván nem ad neki az ember), akkor látni fogod, mitől van esetleg baj, mi az, ami jó neki.

mondjuk én nem hiszek abban, hogy "gyerekkoromban sok tehéntejet ittam, most, 30 évvel később azért vagyok rá allergiás". na de mindegy, már most nagyon eltértem a témától.

2015. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!