Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha a 7 honapos babam...

Az baj, ha a 7 honapos babam akar egesz nap is ellenne egyedul?

Figyelt kérdés
Gurul, felfedez, egesz nap mondja (atta atta, adda adda, dadadada), probal kuszni, mindent megfog, megvizsgal. Egesz nap elszorakoztatja magat, konkretan SOHA nem sir
2015. jún. 13. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen. Minden babának ez lenne a jó. Akkor lenne baj, ha csak feküdne, mint egy darab fa.
2015. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem baj , örülj neki, ha megakarja ismerni a körülötte levő dolgokat akkor tegye , majd fog még a nyakadra mászni nefélj
2015. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen 😊 néha még az evést is elefeljti. Csak akkor sir ha fáradt, de beteszem a kiaagyba es már alszik is. Mindent rudok melette csinalni, viszem magammal, mindig ott van ahol epp én vagyok, rok jol elvan én,meg főzök, takarítok melette. Persze azert van közös játék is. Ő 8 hónapos
2015. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az a korszak, amit felnőtt ésszel nehéz felfogni, de gondold újra: az, hogy megy, pakol, nézelődik és látszólag nem figyel rád, nem jelenti, azt, hogy elvan magának! Te ezt látod: molyol, pakol, elmélyedve bogarászik! Ezzel szemben ő: mi ez? mit csinál? Sípol? Anya ezt mondta! Hangot ad! Ez a sípolás? A kisgyerek csak kicsi, de nem h*lye! Amikor te azt hiszed a falnak beszélsz (mert felnőtt vagy és azt hiszed, ha nincs reakció nem is fogta fel!), akkor ő jegyzetel, tanul és összeköti a tapasztalatot, azzal, amit te mondtál, azzal együtt, hogy azt hiszed nem fogta fel! DE IGEN, FELFOGTA!
2015. jún. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A franc megesz az irigységtől, a hat hónapos lányom ugyanezt csinálja, csak közben folyamatos felügyeletet igényel. Pár perc után már nyekereg, ha nem vagyok a "fenekében". Ha hagyom nyekeregni, akkor egy idő után torkaszakadtából ordít. Konkrétan SEMMIT nem tudok csinálni, amíg ébren van, aludni meg alig alszik. Egy agyrém. Örülj neki, hogy a te babád ilyen kis önálló.
2015. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos babám állandó társaságot igényel. Max 15-20 percekig játszik el egyedül. Szinte egész nap szórakoztatom. Néha én is kevés vagyok neki, azt szereti ha ketten ugrálunk körülötte. Elalváshoz is igenyli a társaságom. Most meg, hogy fogzunk mindez hatványozódva igaz.
2015. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az en babam tenyleg egesz nap ellenne nelkulem. Egesz nap ott van, ahol en, szinte fokyamatosan lat, de en csinalom a dolgom, o meg eljatszik egyedul. Egesz nap beszelek hozza, enekelgetek. Az elalvas is annyibol all, hogy beteszem a kisagyba es elalszik kb 1 perc alatt.
2015. jún. 14. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Értsd meg nincs el nélküled! Megszokta, hogy új dolog van, anya pedig megnyugtat a hangjával és el is magyarázza közben. Azért ilyen nyugodt, mert összekötötte az ismeretlent, a hangodat (ami megnyugtatja) és jegyzeteli az infókat! Ha úgy tűnik, hogy el van nélküled, nyugtasd meg magad: amit egész nap mondogat, azt is tőled tudja! Nem sír, mert mindig ott vagy, lát vagy hall, miért sírjon? biztonságban érzi magát és tudja, hogy számíthat rád! Ez, csak nem baj?
2015. jún. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!