Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni 2 hetes...

Miért nem akar aludni 2 hetes babám? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2-3 óránként szopizik. 120-130 at eszik. Van hogy csak 90 ml-t de akkor fél óra múlva üvölt hogy éhes.

Alig akar napközben aludni. Van hogy éjjel sem. Csak cicin alszik el. De egész nap nem lehet cicin mert van egy 19 hónapos lányom is és vele is kell lennem.

Sok embertől hallom hogy csak eszik alszik ennyi idős babájuk és hogy leteszik az ágyba és magától elalszik. Hát az én babám nem ilyen. Valamit rosszul csinálok? Ha ébren van 20-30 percet elnézelődik és utána sír. Ma babakocsiban próbáltam altatni, nagy nehezen sikerült de kb 10 percenként megébredt.

az baj ha cicin alszik el? Illetve negyed 6-7 ig szopizott 120 at megevett majd 8 kor evett egy keveset és elaludt cicin. Ez nem gond? Kicsit fáj a hasa adok rá Espumisant.


2015. máj. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hetes a babóm. Ő napközbe alszik keveset éjszaka 1-2x ébred. Nekem a védőnő azt mondta 90 ml-nél ne egyen többet mert 150 grammot normális ha hízik hetente. Erről mi a véleményed?
2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
enyem ugyanilyen volt, gyakorlatilag 2 hetes koratol 8 hetes koraig nem aludtunk....aztan utana ejjel mar aludt csak nappal nem. hasfajos volt, kinottre. a cicin altatas nem tesz jot, egyreszt nem tud rendesen bofizni, masreszt ha arra ebred hogy a jo kis altatojat kivetted a szajabol, reklamalni fog...cumi?
2015. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a védőnő a kórházban azt mondta hogy testsúlykilogrammonként 150 ml azt elosztva az étkezések számával. Már ott 113 ml jött ki. 4090 grammal született a délutáni szopi után 4500 gramm volt. Szóval fél kg 2 hét alatt. Mi a kórházból is 4080 grammal jöttünk ki, szóval nem fogyott sokat.

A lányomnál nekem is mindig mondták hogy ennél meg ennél ne adjak neki több kaját. Volt mikor betartottam de egész nap ordított akkor is 1 kg hízott havonta és akkor is ha annyit adtam amennyi kellett neki. Mindig többet evett mint a "megengedett"

2015. máj. 24. 20:57
 4/5 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak. cumit elfogadja de úgysem alszik el. Nagyon ritka ha ringatva elalszik de ha igen akkor is több mint fél órát kell ringatni. 2 hetes korától 8 hetes koráig nem aludtatok?! Az olyan soknak tűnik így belegondolva. Jézusom...
2015. máj. 24. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
az nem baj ha sokat eszik valoszinu nem olyan zsiros a tejed...ha nem hizik tobbet havi 1 kgnal az normalisnak szamit. inkabb az a lenyeg hogy minden etkezes utan legalabb 2 bufit varjal vele, de ha cicin altatod nem tud bofogni..
2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!