Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltatok már 8.5-hó babátok...

Csináltatok már 8.5-hó babátoknak túrós tésztát?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan készítitek el?
2010. febr. 28. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Durum tésztából
2010. febr. 28. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A túró egy éves kor alatt nem ajánlott mert allergizálhat. A durum tésztával is mi megvártuk a 10 hónapot. 11 hósan már kipróbálhatjátok a túrót, először csak egy kanállal, aztán ha kipöttyösödik(bárhol)másnapra akkor még várj vele. Én is így csináltam.

Jó babázást és jó egészséget nektek!

2010. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 7 hónaposan adtam neki túrót is, durum tésztát is, egyik sem allergizált. (A családban senki sem hajlamos semmilyen allergiára). De együtt még nem adtam. Kaprot biztos tennék hozzá, de nem tudom, hogy milyen hozzávalóval pépesíteném, hogy össze lehessen turmixolni, ne legyen száraz.
2010. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!