Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan képzeljem el nyáron a...

Hogyan képzeljem el nyáron a baba hurcizását, kendővel vívését?

Figyelt kérdés
Mit adtok a babàra hogy ne gyulladjon meg az anyuci testètől?van kifejezetten nyàri kendő? Bevallom èn szerettem volna de a babàm feszengett,nem szerette,most már hat hónapos . Nyàron mindig sajnàltam a hurcis babàkat.

#baba #hurcizàsàt
2015. jún. 14. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszeruen nem tudok elmenni a hurcizás szo mellett..
2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretünk hordozni, de szerintem fontos, hogy olyan eszközt találj, amit a babád is szeret. Nekünk a csatos hordozó vált be, háton és elöl is kényelmes mindkettőnknek. Vékony ruhát szoktam rá adni, de annyi kell, mert felszívja a nedvességet. Nagyon szeret így pihenni, aludni, hosszabb utazásokkor és kisebb sétákhoz is kényelmes, bevásárolni is kényelmes így.
2015. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Hurcizás???? Ez komoly?
2015. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Egy rovidujju body, fejére kiskalap, a kendobol kilógó részei bekenve naptejjel. :) gezkendoben viszem a melegben, ez sokkal szellosebb es lágyabb, mint a szovottek, igy nyárra ideális. :)
2015. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti a hordozást, ne erőltesd. Nyáron nagy melegben pedig egyébként sem hordoznám. Kényelmesebb a mózeskosár, ahol rendesen éri a szellő és kényelmesen kinyújtózhat.
2015. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A baràtnőm így mondja, ràmragadt. Mèg mindig mint a szopizunk, büfizünk. Azêrz köszönöm a válaszokat
2015. jún. 14. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Pelenka felé nadrágot mindig adtam, hogy ki ne dörzsölje a bőrét a kendő/mei tai.

Body is mehet, vigyél váltóruhát akárhová mentek, mert úgyis összeizzadtok ilyen melegben.

Nem kell amúgy sajnálni a nyári hordozott babákat sem :))

2015. jún. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sandrachnologic ***** válasza:
Lehet hogy kényelmesebb a mozeskosar meg a babakocsi, annak a babának ako szereti. Az enyem konkretan üvölt benne. Akkor ne menjunk sehova? :) imádom hordozni. :)
2015. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hordozom a babámat, a hátamon lóg akárhova megyünk. Egy body, meg egy rövidnadrág van rajta, hogy a kendő anyaga ne vágja, dörzsölje a bőrét. Vannak vastagabb anyagú és egész vékony kendők is. Kortól (illetve fejlettségtől) függően sok lehetőség adódik a baba hordozására, kinek mi a kényelmes. Mi háton batyuzunk hosszú szőttessel.
2015. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!