Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetnék 6 hónapos...

Mivel segíthetnék 6 hónapos babámnak akinek éppen valószínüleg a fogai jönnek, de a rágókáit nem nagyon szereti rágni, viszont annál jobban a mi ujjainkat?

Figyelt kérdés

Van valami ötletetek mit adhatnék neki?

Valaki a babapiskótát ajánlotta, de én úgy tudom ebben a korban azt még nem szabad neki adni, vagy igen?


2008. szept. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt:Tommee Tippee Rágóka Peg teether,nekünk bevált.A Brendon honlapján megnézheted,hogy milyen.
2008. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos baba már kaphat babapiskótát, én a fiamnak kenyérhéjjat is adtam, azt rágcsálta. A kifli veszélyes mert annak "tapadós" a külseje és felragad a picik szájpadlására és fuldokolhatnak tőle.
2008. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én úgy tudtam a tojás miatt nem szabad a babapiskótát, de akkor lehet megpróbálom. A rágóka nagyon tetszik, ha járok a Brendon felé lehet hogy meg is veszem.
2008. szept. 1. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tisztára mosott rongyzsebkendőt adj neki! Azt tömheti a szájába, rághatja nem lesz szöszös tőle. Én 4 hónapos kora óta kinlódtam a fogaival. Már 2 alsó és 1 felső van, de nem volt nyűgös, nem sirt, szépen átalussza az éjszakát, pedig irtóra fel van dagadva felül az inye.

A rágókát csak nyalja, nem hajlandó rágni.

Üdv. 6 hónapos picilány anyukája

2008. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!