Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz az ember...

Mennyire nehéz az ember élete, ha az anyóspajti védőnő? Nem az enyém, másik város, így nekem más lesz. Én a szolgáltatás értelmét se látom, de elfogadom, mennyire hagyjuk őt belenyekkenni a gyereknevelésbe?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Sem az anyósomat, sem a védőnőt nem engedem beleszólni a gyereknevelésbe. Ha a kettő egybe esne, akkor sem. A véleményét is csak akkor hallgatom meg, ha én külön kikértem azt. N31
2015. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerintem ezeknél a védőnőknél a beleszólás szakmai ártalom :/
2015. jún. 15. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még örülhetnél is, mert valódi tudása van, amivel tud(na) neked segíteni. Bár ebből a stílusból, ahogy beszélsz róla, sejtem, hogy úgysem tud majd szegény jót mondani.
2015. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tagadom, hogy jól áll nekünk ez a 80 kilóméter távolság vele.
2015. jún. 15. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne fogadd el a tanácsait és ennyi. Ugyanígy később a segítségét sem kell kérni (lehet majd rá szükség azért) és akkor korrekt a dolog.
2015. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

se rosszabb se jobb nem lesz a szakmájától... ha anyósnak kellemetlen a stílusa, akkor is beleszólna ha nem lenne védőnő (bár szerintem jobb ez így egy fokkal, mert legalább valós tudással bombáz). ha meg rendes, akkor úgyse szól bele, max elmondja, hogy ő szerinte...

nekem anyósom bölcsis gondozónő volt, nekem nagyon jó volt, sok gyerekdalt, mondókát tudott, úgy nyúlt a gyerekhez ahogy kell, nagy rutinnal... de anyósom egyébként is tündéri ember volt :)

2015. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk a mostani a második védőnőnk, költözés miatt. Egyik sem szólt bele semmibe, úh nem kéne általánosítanod.


A te gyereked, azt csinálsz, amit akarsz. Nem értelek. Engedd el a füled mellett, amit mond, ha nem érdekel, és ennyi. Csináld ahogy akarod. Védőnőt meg le lehet mondani.


A stílusod meg "remek"... !

2015. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
szegény anyósod, sajnálom hogy ilyen menye van..és a védőnődet is előre sajnálom.. majd akkor se hagyd beleszólni ha éjszaka negyven fogok láza lesz a gyerekednek, az orvosod nem veszi fel a telefont az ügyeletről elhajtanak és csak anyósod vagy a védőnő adhatna tanácsot...
2015. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Senkiben fel sem merül a kérdés, hogy milyen lehet a másik fél? A kérdezőt reflexből szidjátok, nem is ismeritek az anyósát! Lehet, hogy egy minden lében kanál, tudálékos, lekezelő nő, mint az én védőnőm.
2015. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom védőnő. Ha kérdezünk ad tanácsot, ha nem akkor nem. A körzetében is ezt csinálja. Ha kérdeznek az anyukák (és általában igen), akkor elmondja, hogy tapasztalata szerint mi a megoldás, ha nincs kérdés, akkor megy tovább és lepapírozza a látogatást.


Én úgy állok hozzá, hogy tisztességben felnevelte a férjemet és még két gyereket, tehát rosszat biztosan nem tanácsolhat. Ha nem egyezik a véleményünk, azt is meg tudjuk beszélni. Hozzáállás kérdése.

2015. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!