Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol, melyik pelus, mennyibe...

Hol, melyik pelus, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Leírnátok, milyen pelust használtok, és hol veszitek, és mennyiért?
2015. jún. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
változó. általában pamperst és liberót veszek éjjelre ezt 59-67ft ért...tesco loves pelust olyan 50ftért nappal. most próbáltam a sleepy pelust 44ftért nappalra. ezek mind jók nekünk így elosztva. a két utóbbi nem tudom kibírná e az éjszakákat.
2015. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zöld pamperst használunk.

Kezdetben 30 ft körül volt db-ja, most az 5-ös méretet kb 60.-/db áron veszem.

Mindig ahol akciós, vagy kuponom van hozzá. Rossmann, Tesco, bababolt. A nagy dobozosat veszem, úgy jön ki jól.

2015. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig Zöld Pampers Dm, de mióta sajnálják a pontokat és így nincs sok kuponom, azóta leszoktam róla. Ja, és már csak a 4-es pelusból eddig 82db/csomag helyett 70db/csomag van ugyanolyan áron!!! 5990, azaz 6000Ft. Kuponokkal hozzájutottam 4500Ft körüli áron. Pár hete Penny Baby Time pelenka 4es méret 50db 2400Ft, tökéletes. Megkockáztatom, hogy jobb, mint a Pampers!
2015. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!