Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos nátha mitől lehet?

Folyamatos nátha mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kicsi lányom 11.hónapban van, 8hónapos kora óta szinte folyamatosan náthás, már harmadszorra ment rá a fülére:( kb 1.5 hója vettek tőle baci mintát, kiderült, hogy vannak bacik a nózijába de nem lett jobb neki az antibiotikumtól sem. Annyira sajnálom már szegénykémet, alig tudom már kiszívatni a nóziját, úgy utálja már.:( Annyira féltem, a sok antibiotikum stb.... Azt hallottam, hogy az ilyen betegséggel küszködő babák általában csak ekkor jönnek helyre, ha kiszedik az orr manduláját. Volt valaki így? Nagyon elvagyok keseredve, a gyerek dokink nem mond semmi okosat, mindig csak hogy hazahozza rá a bátyus az oviból. De ez már nem állapot:(((
2010. febr. 28. 20:42
 1/5 anonim válasza:

alergia


orvos!

2010. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az allergia is szóba jött még régebben, de 3év alatt nem csinálnak allergia vizsgálatot...
2010. febr. 28. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi egy évig húztuk így, és végül kivetettük az orrmanduláját. Mindent megpróbáltam ez idő alatt, tényleg mindent, de végül feladtam és kivetettük neki. Bár hozzáteszem, az allergiának érdemes utánajárni, mert előfordul, hogy allergia okoz felső légúti megbetegedéseket.

Vidd el gyerek fül-orr gégészhez. Ha Bpesti vagy, tudom ajánlani a János kórházban (ez a részlege nagyon híresen jó, a volt Budai gyerekkórház orvosai dolgoznak ott) akár Lellei akár Zaránd doktor úrhoz (amúgy ők a Telki Magánkórházban is dolgoznak).

2010. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kedden megyünk vissza a dokihoz, megpróbálok vele beszélni, talán több figyelmet szentel ránk mint eddig.... Győriek vagyunk.
2010. febr. 28. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
mi ugyan ugy voltunk.az én kisfiam is ezzel a problémával küzködött pici kora óta.nekünk is mütétet javasoltak.bele is mentünk volna.csak bárányhimlős lett és elmaradt.nekem azt ajánlották szedessek vele immunerösitőt.azóta semmi baja.a dr-nő irta fel nekünk. kapszula.elég drága.de bevált.
2010. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!