Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba-anyukák hogy...

4 hónapos baba-anyukák hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy néz ki egy napotok a 4 hós babátokkal. Leírnátok miből áll egy napotok? A kisfiam nagyon igényli hogy foglalkozzak vele, és néha bajban vagyok, hogyan is kössem le, vagy mit csináljunk...köszi előre is!

2015. jún. 16. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A kislányom most 4 hónapos. Mivel van egy két éves bátyusa, akivel napi kétszer megyünk sétálni, játszóterezni, elég mozgalmasan telnek a napjai. Reggel 7 körül ébred, általában 3x alszik, délelőtt, ebéd után a kisfiammal, valamint még késő délután egy rövidet. Két alvás között két órát simán elvan, néha többet is. A bátyusa egy energiabomba, így a kislányom kedvenc időtöltése figyelni a bátyja ténykedéseit. Nagyon leköti a nézelődés. Nekem külön egyáltalán nem kell szórakoztatnom, folyton lent van földön, forog és játszik a játékaival. A bátyus néha leheveredik mellé, akkor macerálják egy picit egymást, imádnivalóak olyankor. Forog minden irányban már.

Viszont a kisfiam pont az ellentétje volt. Egy pillanatig sem volt el egyedül, kellettek Neki az ingerek az ébrenlét idején. Aludni sem igazán akart. Hát szórakoztattam. Rengeteg mondókát, dalocskát tanultam, egész álló nap énekeltem, Őt sokat hordoztam, úgyhogy nagyon sokat úton voltunk, kirándultunk, sétáltunk.

Én azt javaslom, hogy tedd le a földre a babád, hadd mozgolódjon. Feküdj mellé, olvass neki hangosan! Én sokszor úgy tudtam olvasni az aktuális olvasnivalómat, hogy fennhangon olvastam a fiamnak. Menjetek sokat ebben a csodás időben!

Forog már a babád?

2015. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Igen, forog! Én is sokat énekelek neki, nagyon szereti! Nappal többször megpróbálom a kiságyban egyedül hagyni, a zenélő forgót imádja, így max.olyan fél órát van el...a pihenőszékében is szoktam hagyni, amíg én vasalok, vagy pakolok, de sokáig nem marad el, még ha játékokat is adok mellé. Sétálni is szoktunk, de újabban nyűgös ha belerakom. Kisfiam van egyébként, első baba.
2015. jún. 17. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hónapos kislányom van.

Az etkezések ekkor vannak: 7-10-13-16-19-21 órakor.

Általában minden evés után alszik 1 órát. Illetve van egy alkalom mikor 3 órát alszik,ez sokszor az 1 órai éves után történik. 😃

Reggeli után mindig elmegyünk a boltba babakocsival .

Egyébként nagyon szereti a játszószőnyeget, órákat el tud lenni rajta. Sikongat, dumál a játékoknak ,nagyon édi. Oda szoktam ülni mellé ,énekelek neki, vagy csak simán beszélek hozzá .

Ha a konyhában van dolgom, akkor pihenőszékben kiviszem magammal, adok valami játékot a kezébe ,azzal is eljátszik egy darabig. Van, hogy csak a kanapén összebújunk .

Van Adamo hintája is, ha nagyon unatkozik akkor beleteszem ,és énekelek neki mindent ,ami épp eszembe jut.

Illetve most kezdtünk el járni babaúszásra ,ez hétfőn van.

Hasáról a hátára már forog ,de nem mindig . Fordítva még nem nagyon megy neki,tegnap sikerült először.

Hát kb ennyi.:-)

2015. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!