Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba még kétszer...

6 hónapos baba még kétszer kel enni éjjel. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul, meleg van nagyon, este is fülledt az idő, igy nehezebben alszanak ők is+ ha még a fogacskája is jön akkor végkép. Türelem, hogy hűvösödni fog az idő jobb lesz nekik is.
2015. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem kellene már átaludnia az éjszakát? Mert csak eszik és alszik is tovább, teát más gond nincs is éjjelente.
2015. jún. 11. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, 10 honaposak. A kisfiam meg mindig felkel ejjel ketszer enni, mivel egesz egyszeruen ehes. Csak tapszert kap ilyenkor, de kell neki. Nem ertek egyet azzal, h le kell szoktatni errol, hiszen ha ehes, akkor nem alszik jol, felebred es adni kell neki vmit, hacsak tapszert is. A kislanyom 3 honapos koratol fogva atalussza az ejszakat. Nem csinalsz semmit rosszul. Majd kinovi. Baratnom kisfia masfel eves es o is felkel meg ejjel. Majd leszoknak rola.
2015. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az alvással eddig még nincs gond (fogzás, meleg egyelőre nem zavarja), csak a pocakja ébreszti :)
2015. jún. 11. 12:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, a gyerekdoki letolt, miért etetem éjjel. (talán mert éhes).
2015. jún. 11. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálsz rosszul,nekem 1,5 éves a gyerkőcöm,de még mindig kel éjjel 1x,2x-5x,mikor,hogy.

Sajnos sokan vannak ezzel így.Amúgy meg én is etettem 6 hónaposan egyszer még,szerintem sem gáz.

2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz semmit rosszul. Nekem két kislányom van, ugyanúgy csináltam mindkettőnél mindent. A nagyobb majdnem 2 éves koráig még ébredt éjszaka egy kis tápszerért/tejitalért (egy éves koráig többször is), a kisebb 3 hónaposan csak egyszer ébredt hajnalban, 5 hónaposan egyszer csak átaludta az éjszakát este 8-tól reggel 6-ig.

Én soha nem vontam meg tőlük az igényeiket, nyilván próbáltam napirendet kialakítani, de többnyire maguk alakították normál ritmusra.

2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wiky93 ***** válasza:
Semmit..nyugi van amrlyik baba még 1évesen se alussza át az éjszakát..
2015. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell 6 hósan átaludnia az éjszakát. Nekem a 3 évesem is sokszor felébred még, nyilván nem enni, csak egy simit igényel, a lassan 2 évesem meg kifejezetten tápit kér éjszaka. Egy 6 hóstól a 2 ébredés teljesen normális.
2015. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kincsem is 6 hós. Nem kelt fel ezidáig. Montanába kb 1-2 hete felkel 1szer 2szer. De őt nem a pocakja ébreszti vagyis gondolom,hogy nem,mert megitatom és alszik is tovább,még a szemét sem nyitja ki:)
2015. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!