Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utóbbi időben egy-másfél...

Az utóbbi időben egy-másfél órával korábban kel, mint szokott, pedig eleget kap vacsorára és nagyon szépen elalszik. Mi lehet a baj? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A babáknak fokozatosan csökken az alvásigényük, lehet, hogy nála ilyen hirtelen esett vissza.

Mennyi idős?

(B)

2010. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem alszik sokat napközben? Esetleg szomjas,melege van stb? Lehet,hogy csak az időjárás van rá hatással. Nem csinálsz semmit rosszul.
2010. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 és fél hónapos. Napközben 2-2,5 órákat alszik az etetések közben, és a délutáni etetés után úgy kell felkelteni este 8-8,30 között fürdetéshez.
2010. márc. 1. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a napközbeni alvás egy kicsit sok. Babám már csak kétszer alszik napközben, most raktam le aludni, kb. egy órát szokott ilyenkor, és délután még egyszer fog aludni valószínűleg, általában 3-tól 4-ig.

Szerintem egyik nap próbáld ki, hogy többet játszol vele, lefoglalod valamivel, természetesen nem azt mondom, hogy egyáltalán ne aludjon, mert azért kell még, de szerintem nem ennyit. És akkor meglátod, hogy éjszaka alszik-e.


Nálunk egyébként úgy alakul a nap, hogy reggel 6-kor én keltem fel, hogy egyen, majd visszaalszik még 9-10-ig, aztán van ez a mostani egy órás alvás, majd a délutáni egy órás alvás, és este fél 8-8 körül van fürcsi, kaja, és reggel 6-ig a szunya (tegnap volt 5 hós, de kb. két hónapja ez a napirendünk). A többi időben napközben játszunk, meg egymaga elvan. (B)

2010. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!