Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babámnak szopi után...

1 hónapos babámnak szopi után játszania kellene és utána aludnia?

Figyelt kérdés
Szopi után bealszik, aztán ébredés után nézelődik, majd újra szopi és így tovább. Meg kellene a sorrendet változtatni? Valahol ezt olvastam. Nálatok hogy van?
2010. márc. 1. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ECsinálja azt a baba amit szeretne,meg ami neked jó. ne foglalkozz mással, amúgy nekem is ált. bealudt, úgy elfáradt a szopizástól.
2010. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, ahogy a picinek jó! Kár beleavatkozni az ő bioritmusába. Ha ő szopi után alszik, hagyd, majd ha kialudta magát, akkor lehet, hogy szívesebben lesz játékos kedvében. Egyébként egy 1 hónapos babának még semmit se kell, semmit nem lehet előírni. Figyeld, hogy neki mik az igényei és csináld úgy!
2010. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kellene. Ekkora baba még sokat alszik. Az én babám is elaludt szopi után. Most 5 hónapos és már csak 1órát alszik nappal. Úgyhogy használd ki, pihenj te is vele együtt.
2010. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kisfiam most 6 hónapos, ő legalább 4,5- 5 hónapos koráig bealudt szopi közben, végére. szóval nálunk is úgy volt, mint nálatok, én nem nagyon foglalkoztam ezzel, úgy voltam vele, ha aludni szeretne, nem fogom felkelteni. aztán magától megfordult a dolog, most már eszik, utána játszunk, és aztán magától (cici nélkül! - azt hittem soha nem lesz ilyen :-) ) elalszik :-)
2010. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!