Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény? Másfél hete...

Van még remény? Másfél hete az orvos megállapított Nálam 4 hetes terhességet.

Figyelt kérdés
Másfél hete az orvos megállapított Nálam 4 hetes terhességet.Elküldött mégegy uh-ra köv héten (febr.10)ahol 8mm petezsákot látott az orvos nem mondott semmit csak h 2 hét mulva menjek vissza.Tesztem 4 nappal ezelött nagyon halványan pozitív.Tegnap viszont a 26 napra megjött a menstruációm:((Most akkor valószínüleg elhal a terhességem...már 2 éve nem sikerült megfogannom legalábbis nem tudtunk eddig terhességről és most aggódom h mi van bár nem sok esélyt látok így már babára mert rendesen megjött a vérzésem bár ma talán enyhébb mint tegnap.Az a kérdésem h lehet ebből még valami??Volt már esetleg valaki hasonló cipőben h terhesség mellett menstruált rendesen??Még várok pár napot és csinálok mégegy tesztet bár nem sok reményt fűzök hozzá..:(írtam már ide pár kérdést ezzel kapcs. de már nagyon hátul van.Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 14. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Sokan vannak akik a terhesség elsö pár honapjában is menstruálnak nekem a hugom igy született meg annak idején anyu nem is vette észre mert rendesen megvolt neki 4 honapig. és itt is olvashatsz sok olyan kismamárol akik ugyanigy voltak! én azt mondom ne add fel a reményt valoszinüleg azért rendeltek vissza uh ra mert még nem láttak szivmüködést! nagyon szoritok neked tiszta szivemböl mert tudom milyen az amikor az ember nagyon szeeretné... mi 7 évet vártunk rá. tehát fel a fejjel és ird meg majd mi volt a továbbiakban! minden jot nektek!! 18 hetes km
2010. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ritkán, de előfordul mensi a terhesség alatt,konkrétan tudok egy személyt, akinek végig volt 9 hónapig.(nem én , egy ismim) Csak ez nem a szokványos mennyiség, hanem jóval kevesebb. Vmilyen hormonhiba okozza. Még ne add fel a reményt, viszont holnap mindenképp menj el dokihoz!!Majd írsz a fejleményekről?

2010. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukám amikor velem volt terhes anno 25 éve akkor 2 hónapos terhes koráig menstruált rendesen,nem is vette észre a terhességét...:-)

De ezt csak orvos tudja megmondani!

2010. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én olvastam az előző két kérdésedet és már akkor is egyértelmű volt, hogy nem vagy terhes, de így hogy megjött, ráadásul 26 napra már tényleg muszáj lesz elfogadnod.

Sajnálom, nekem is 2 év volt az első baba, remélem mihamarabb sikerrel jártok!

2010. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat azért ez egy kicsit bíztató csak az aggaszt hogy ugyanaz a mennyiség szinte de még azért nagon reménykedün ennyi idő után.Van aki nem is tudja mennyire lehyet vágyni egy baba után..amikor nem akar jönni:( úgy örültünk,hogy végre valaki minket válaszott és most lehet h még esélyt sem kapunk.Na mindegy csak olyan lelkis vagyok most a párom már elvesztette a reményt de nagyon remélem ez a baba nagyon akar jönni és itt marad velünk.Mindenképp írok h mi volt.És köszönöm!!
2010. febr. 14. 17:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért vegyél egy tesztet,az a biztos!

sok sikert!

28 hkm

2010. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szia 17.45ös nem tudom,hogy Engem olvastál-e."Tyúktojásnyi puha anteflectalt uterus szabad környezetben.Dg:Sect.caes.Grav.s4. Uterus:108x45mm.8mm-es petezsákra suspect képlet látszik."Ez a leletem.Én nem akarok vitatkozni de Neked ezen mi egyértelmü?Nem Én találtam ki hanem egy orvos közölte velem.Na mindegy.Azért nem vagyok hülye van már egy látom tudom nagyjábol mit jelent ez a lelet..
2010. febr. 14. 17:52
 8/20 anonim ***** válasza:
2010. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod egy fogyatékos, ilyen kétértelmű tünetek mellett (van valami a méhben, de a teszt negatív, mindez mensi után 2 héttel stb) az a minimum, hogy legalább egy vérvételre elküld hcg és progeszteron szintet nézni.

Nagyon sajnálom, hogy így "meghurcolt" a hülyeségével, nagyon rossz lehetett az elmúlt pár hét. Azonnal orvost váltanék!

2010. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a tippet lehet,hogy megfogadom...
2010. febr. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!