Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom sokat bukizik, a...

Kislányom sokat bukizik, a gyerek orvos Nutritont irt föl neki. A tápszerébe kell bele tennem de nem tudom hogy jó arányba rakom e.120ml-hez hány kanállal kell? Ha 90ml hez 1kanál 60ml hez 2kanál. én másfél kanállal tettem. Jó igy? Nektek hatott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, milyen tápszert használtok, az én lányom Bebat evett a kezdetektől. De sokat bukott, így váltottunk, a Bebanak van kifejezetten bukós babáknak tápszer,Beba HA AR (AR= Anti Reflux) Ez nagyon jó, sima tápszer, nem kell pluszba kevergetni, adagolni.


Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak gondoltam, hátha érdekel, hogy van ilyen lehetőség is :)

2010. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szivesebben váltottam volna tápszert de a gyerek orvos ehez ragaszkodott.magamtól nem merek tápszert váltani.köszönöm a tanácsot
2010. jún. 25. 18:37
 3/8 A kérdező kommentje:
ja humana ha 1 tápszert kapja
2010. jún. 25. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám szopik, de én is adom neki a Nutritont. Én 30 ml vízhez keverek egy adagolókanállal és ebből a zseléből adok neki 2 kiskanállal evés előtt. Nekem így mondta a doki. Sajnos az én fiam is sokat bukik. Most 3 hós.
2010. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy 3-4 kávéskanállal elkevertük vízben, úgy, hogy híg legyen még,és beadtuk neki evés előtt kiskanállal.Nekünk a kórházban így mutatták.
2010. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit rakj ele hogy a kicsinek ne jöjjön már ki a kaja. Én tejcsibe tettem a nutritont, nekünk elég volt 120-150 ml-be 1,5 adagolókanállal. Kisérletezz! Nekünk nagyon bevált!!!
2010. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vok megint. Mi is a BEBA HA/AR-t esszük már egy hónapja (mert elfogyott a tejem), de ugyanúgy visszajön szegénynek.
2010. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!