Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet, hogy nem használ...

Miért lehet, hogy nem használ a leavolak szirup? Egy hete adom a babámnak. ( 8hetes). Első nap használt (10ml. ) Azóta hiába adom neki, semmi. Próbáltam, hogy egyszer 5ml, másnap 10ml.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért adod neki? Anyatejes a baba? Mert ha jól emlékszem, ez a szirup hashajtó. Anyatejes babánál pedig nem gond, ha akár egy hétig sincs széklete. Viszont sokat árthatsz, ha ok nélkül adod neki a hashajtót.
2010. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egyáltalán nem használt a laevolac. Viszont igaza van az elsőnek, anyatejes baba nagyon jól hasznosít, nem ritka ha több napig sincs a pelusban semmi.

ҝ

2010. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt anyatejes babám volt,hogy egy hétig nem kakilt,ami nem is lett volna baj,mert mondta az orvos,hogy teljesen feldolgozza a szervezetük azért nincs széklet.Viszont az én babám 8-9 nap után már szenvedett,erőlködött,kemény volt a hasa.A doki ekkor ajánlotta a Laevolacot,de 3ml-t akkor volt a babám 3 hónapos.Kúraszerűen adtam neki,mindig segített.
2010. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk meg olyan hasgörcse lett tőle, hogy saját arcát karmolta a baba, és ordított.Ja, használni nem használt.
2010. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamillateát kis cukorral próbáltad már? Nekünk egyedül az vált be.
2010. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba. És már egynap után kinlódik ha nincs kaki. A teát is próbáltuk már. csak a szélcső segít. :(
2010. márc. 2. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!