Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok. A...

24 hetes kismama vagyok. A lábdagadással már egyáltalán nem tudok mit kezdeni. Próbáltam mindent, amit javasoltak, de semmit nem használt.8 órát ülök a munkahelyen, ez miatt van. Kérhetem a nőgyógyászt, hogy írjon ki véglegesen táppénzre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem lehet attól,pang a vérellátás a szervezetedben.amúgy mindenki más felépítésű van aki egyáltalán nem vizesedik van aki a végén,mint pl én is.A tested visszatartja a vízet ezért dagad be én pont tegnap kérdeztem a dokitól,hogy vane köze sóhoz,meg fűszeres kajákhoz esetleg cukorhoz és mosolyogva azt mondta semmi.szval ezzel együtt kell élni.Én azt fiogyeltem meg ha több folyadékot iszok nem dagadok úgy valószínű,mert többet megyek wcre is és rá van kényszeríve a szervezetem,hogy űrítsen.próbáld ki te is hátha bejön.Amúgy persze,hogy kérheted a dokidat sztem egy szó nélkül ki fog írni.35hetes kismama
2008. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is 24 hetes vagyok, egyszer-egyszer bedagadt a labam. En gyogyaszati boltban vettem bokara valo gumizoknit (nem tudom pontosan hogy hivjak), azt ha par orat hordom, teljesen megszunik a labdagadas.

Amugy szerintem kiirhatnak mar most is tappenzre.

2008. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!