Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan legyen több tejcsi a...

Hogyan legyen több tejcsi a babám számára aki most 3 és fél hónapos? Sajnos, csak 50-et, vagy még kevesebbet tud szopizni. Próbáltam már a laktoherb teát, ill. a homeopátiás golyócskákat is, de nem használt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ebédre 1 doboz alkohol mentes sör, vagy nagyon sok kb.3liter mentes ásványvíz! nekem nagyon bevált,a teát is ihatod bár én leálltam vele mert hasfájást okozott a babucimak. 4 honapos a babám
2009. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Szia!!Én 17 hónapos koráig szoptattam a kisfiam,és nagyon sok vizet ittam,attól rengeteg tejem lett.Sokszor annyira tele lett a mellem,hogy nekem kellett felkelteni szopizni,mert nagyon feszített.Én ezt tudom ajánlani Neked,remélem neked is beválik:)))


Sok szerencsét,és még jó sok anyatejcit:)))

2009. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy pár napig éjjel is kelj fel fejni és nappal is fejj minden szopi után! Nekem így jön mindig vissza!
2009. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok rostos üdítő és fejés, fejés, fejés. Rántásos leves. Nekem ez vált be.
2009. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a milusan milumil tea + őszilé( 1l) + Szénsavmentes víz (2-2,5l) jött be
2009. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kecskeruta és görögszénamag teát igyál.
2009. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
More milk kapszula és a Lidlben kapható Dizzy nevű banános-almás-barackos nagyon finom üveges gyümölcslé
2009. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!