Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kölcsönöztetek már ctg készülé...

Kölcsönöztetek már ctg készüléket?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Én lennék buta?

Bocs, nem ebbe a témakörbe való a kérdés, de a másikban nem érkezett segítség :S

Csak én hallottam erről?

*L*


2010. márc. 1. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Itt is megköszönöm annak, aki értelmes, hasznos választ adott. A normális válaszolók miatt van értelme ennek az oldalnak, az idiótákkal meg nem foglalkozom ezentúl.

Utolsó válaszolónak (sajnos) igaza van.

És most már mindent meg is tudtam, csak azt nem, hogy MENNYIBE KERÜL :DDDD

Linda

2010. márc. 2. 00:00
 12/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szia! Utolsó előtti vagyok. Nem akartalak még ezzel is riogatni, de a dokim asszisztensnője valami iszonyatos összeget, fél millát mondott, annyiba kerül egy ilyen gépezet. Szóval ezt szerintem csak jól bejáratott magánpraxis tudja megfinanszírozni. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, szerintem vedd fel a kapcsolatot az általad kiválaszott márka forgalmazójával, hogy ajánljanak neked orvost, aki a lakóhelyed közelében dolgozik ilyen készülékkel, aztán menj el oda. Nem mellesleg azt meg sem említettem, hogy a napi méréseket az én dokim kb. heti egyszer nézte meg :( tehát az meg nagyon a dokin múlik, van-e ideje és lehetősége a mért eredményeket nézegetni. Viszont ha megnézi, akkor vissza tud üzenni a gépre, mondjuk, hogy "minden rendben :)
2010. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!


A gép 1000ft/nap áron kölcsönözhető. Letelt terminus után aki nem járkálna napi szinten dokihoz és várogatna órákat. A gép az eredményt azonnal elküldi akinek akarod, dokinak, szülésznőnek stb.

2016. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!