Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mind hasznaltatok legzesfig...

Ti mind hasznaltatok legzesfigyelot? Aggodnom kene emiatt?

Figyelt kérdés
en az elejen hsznaltam,de azota velunk alszik es igy nem...amugy is annyira stresszes volt ha becsipogott,pedig semmi baja nem volt 3honapos baba anyukaja
2015. jún. 23. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem. 3 gyerekem van.
2015. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

De honnan tudod h semmi baja nem volt amikor becsipogott? Van hogy a jelző hangjára riadnak fel és vesznek levegőt mire te odaérsz, már semmi bajuk.

Ha meg rendszeresen ok nélkül csipogott akkor lehet rosszul szereltétek be, vagy elromlott.

2015. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Én kaptam sógornőmtől, és amikor kipróbáltuk, láttuk, hogy a kókuszmatrac alatt nem érzékel.

Úgyhogy nem használtunk.

Fiam születése óta külön szobában alszik nem aludtam vele sose, szoptatás után mindig visszamentem a saját ágyamba.

Bébiőrt használtunk, így hallottam, amikor ébredt.

Most 2 éves, semmi baja.

2015. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen, használtunk. Ez mindenkinek a maga döntése, mindenki a maga gyerekéért felelős, de azt azért tudd, az hogy veletek alszik nem védi meg semmitől.
2015. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
4. vagyok. Nekünk is kókuszmatrac alatt volt és tökéletesen működött.
2015. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Soha nem haszaltuk 4 gyerek

mindig 1 evet a mi szobankban aludtak

2015. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Használtunk, és jó volt. Tévesen riasztott egyszer, a lemozgott az érzékelőről a fiam.

Ha normális minőségűt veszel, nem szabadna tévesen csipognia.

Nem bántani akarok senkit, de sosem értettem,hogy valaki,hogy veheti észre,ha egy baba nem vesz levegőt alvás közben. Mondjuk mi nem aludtunk vele egy ágyban, de én voltam olyan kész éjjel két etetés között,hogy a 3. világháborút lesakkozhatták volna mellettem,nemhogy azt észrevegyem,hogy egy 8 hetes baba nem vesz levegőt.

2015. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi használtunk.
2015. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem használtam. 3 gyerekem van.
2015. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom h nem vedi,h mellettunk alszik,ez nekunk jo es neki is,ennyi...ezt nem azert irtam,csak h emiatt nem tudjuk tovabb hasznalni a figyerlot.Nekunk is kokusz matrac van es mozgekony meg ejszaka is,ezert csipog ami fruszttralo
2015. jún. 23. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!