Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok pizsamát?

Mikortól használtatok pizsamát?

Figyelt kérdés
10 hós a lányom, most még mindig abban alszik, ami másnap rajta van: body, nadrág, póló. Nyilván nekem így kényelmesebb mert nem kell átöltözni, csak a sétához...de mikortól ajánlott a pizsi?
2015. máj. 27. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát én pl. mióta megszületett. :)
2015. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is szuletestöl kezdve volt pizsama. Szerintem a babanak is jo reggel atöltözni.
2015. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

amióta megszületett volt külön pizsije. amig nem volt szobatiszta addig badyban és egy vékony kezes lábasban aludt ( piciknek való pizsi) aztán mikor szobatiszta lett akkor kapott 2 részes pizsit (1,5 évesen)

szerintem a babának is kényelmesebb lenne pizsiben.

2015. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve volt külön alvóruhája ami eleinte body volt (h a kis dereka ne legyen kint) hüvősebb időkben pedig hosszú rugi. kb 2 évesen lett két részes pizsije, mert nagyon vágyott rá, amit ilyen "pampalini" üzemmódban adok rá (jóól belehúzva a nadrágba a pulcsika) mert ő hajlamos éjszaka lerugni magáról a takarót.
2015. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
7 hónapos koráig amíg nem állt fel hálózsák azóta pizsibe van.Sokat átázik éjszaka és egyszerűbb cserélni mint a bodytnadrágot
2015. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szuletese ota van pizsije. 4 honaposan kapta az elso 2 reszest, azt jol begyurom este es bodyt is kap ala, de foleg rugiban alszik+body+halozsak. Most 7 hos.


En nem ertettem annyira soha ezt a 'kenyelmesebb nem atoltoztetni reggel' dolgot. En reggel atoltoztetem es setalni is abban megyunk.

2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat egy 3 hónapos kislányka anyukájaként. :)

Személy szerint annak vagyok a híve, hogy kényelmes ruciban legyen a picim, így legtöbbet body+rugi a viselete. Este fürcsi után veszünk tisztát. Persze ha megyünk valahová, akkor csinibe öltözünk, de ilyenkor is igyekszem kényelmes ruhákba öltöztetni. Azért lehet hamarosan áttérünk a pizsizésre. :)

2015. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak is mindig volt alvó ruhája. Soha nem volt abban nappal, mint amiben aludt. Ez nyilván először rugdalózó volt, olyan 1 éves korától pedig rendes pizsama. Úgyis átpelenkáztam reggel, akkor miért ne tudtam volna azzal a lendülettel átöltöztetni is?
2015. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elvagyok kicsit szörnyülködve... ne haragudj... de hogy lehet abban altatni a picit amiben másnap lesz? Barátnőm is ezt csinálta, volt hogy farmerben aludt a kislány csak azért mert másnap azt akarta rajta látni...

Kisfiam születése óta rugiban alszik éjszaka, ha nem bukta le vagy nem ázott át akkor 2-3 napig aludt egy rugiban, a bodyt alatta este húztam rá és abban volt másnap, plusz a nappali ruházat.

A fiam pár hónapja nőtte ki a legnagyobb kapható rugit (18-24hós), azóta alszik pizsiben, alatta body.

2015. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

sosem alszik farmerben. mint irtam, setahoz atoltozik. kenyelmes pamut gumis nadragokban alszik es bodyban...semmi esetre sem gombos, galleros es vegkepp nem farmerben.

es utal oltozni, ha nem utalna mar reg pizsibe aludna.

amugy juliusi.baba, kb 5 hos koraig ejjal nappal bodyba rugiba rohangalt, szuksegtellenek ereztem a pizsit, mert a rugi eleg kenyelmes ejjelre is.

valaszaitok koszonom, bevezetjuk a pizsit :)

2015. máj. 27. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!