Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyit alkalmatlankod...

Nálatok mennyit alkalmatlankodik a védőnő a kicsi megszületése után?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell telefonálnia és ha folyamatosan nem engeded be, akkor a gyermekvédelem fog csöngetni, ami már jóval kellemetlenebb. Azért kell így járniuk, hogy ki tudják szűrni az elhanyagolást, bántalmazást stb. Nem tudom miért nem lehet ezt felfogni, nem jókedvéből csinálja. A védőnő nem ellenség, bár a sok nagyon okos kismama sajnos így tekint rájuk.
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Bár engem mindig hív a védőnő, mielőtt jön, nálunk sosem volt akkora kupleráj, kosz vagy bármi rejtegetnivaló, ami miatt szégyellnem kellett volna magam előtte, ha csak úgy betoppan.
2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nálam is razziázik állandóan ezért kérdeztem, hogy kinél "alkalmatlankodik" még. Annak őszintén örülök, ha valakinek hasznos a védőnői szolgáltatás és az ő védőnője nem alkalmatlankodik.

Nálunk úgy kezdődött, hogy a férjem nem engedi meg, hogy bárkinek kinyissam az ajtót, ha egyedül vagyok itthon (társasház, boldog boldogtalant beengednek a kapun). Ezt elmondtam neki, ki lettem nevetve!, hogy milyen kifogásokat akarok én keresni ellene. Azóta be kell engedni, mert már hívogat, hogy 5 perc múlva itt van és felugrik. Konkrétan itt terem a semmiből. Én alkalmatlankodásnak érzem, mert ha otthon vagyunk, akkor otthoni ruhában vagyok, no make up, nem tiptop a lakás és ez a szituáció, ugye nem neki kellemetlen, hanem nekem!

2015. jún. 24. 17:18
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj kedves Kérdező, de mi az, hogy a férjed nem engedi kinyitni az ajtót, ha ő nincs otthon???? A védőnő nem egyenlő egy jöttment idegennel és csak a munkáját végzi. Ha kopognak vagy csengetnek és nincs kukucskáló, akkor megkérdezed, hogy ki az...

Engem nem zavar, ha meglát otthoni ruhában, nem szakadtan/koszosan lébecolok odahaza és a lakás sem szokott úgy szaladni, hogy az kellemetlen legyen...

2015. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

tényleg nem kell telefonálnia?melyik törvény írja elő,hogy a hívatlanul odapofátlankodó védőnőt be kell engednem?

Viselkedjen normálisan mint a normális emberek,jelentkezzen be.

még a rendőrt sem kell beengednem,csak ha van házkutatási engedélye,nem,hogy egy majom védőnőt.

2015. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
ne engedd be és kész!Én meg is mondanám neki,hogy ha bejelentés nélkül állít be,nem fogom beengedni,ne legyél szívbajos,ő sem az,gond nélkül odapofátlankodik.
2015. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi védőnőnk is mindig előre egyeztetett időpontban jött csak. Szerintem se engedd be, nem vagy köteles mindig otthon lenni, illetve ráérni. Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire tapintatlan?
2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!