Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 8 hetes babátok?...

Mennyit eszik 8 hetes babátok? És milyen időközönként? (TÁPSZERES a kicsi) Mert nekem azt mondta a védőnő hogy ha 3 óránként eszik akkor ne adjak neki többet 100ml-nél. De neki az nem elég.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 3 óránként eszünk 6 hetes a babám, de nekem van hogy megeszi a 130 ml-t is!!Szerintem annyit eszik amennyi neki jólesik.Bár éjszaka mi csak egyszer kelünk.Így 24 óra alatt 6-szor eszünk.
2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9 hetes a babám, 6* eszik kb. 120-150 ml.-t, néha többet. Havonta 1 kg-ot hízik, tápszeres.

(A)

2010. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom 7. hetes kora óta tápszeres, most 9 hetes. 5-ször eszik alkalmanként kb. 120-130 ml-t, de volt, hogy csak 100-at evett meg. 120 ml víz+ 4 kanál tápszer. Ebből lesz 130-140 között. Ebből mindig hagy meg egy kicsit. Így is hízott a 2. hónapban 800 grammot, a 9. hétre 1 kg-ot. Persze ő nem 3 óránként eszik, hanem 4-5 óránként.
2010. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is tápszeres. Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ne adjak neki többet. A sógornőim, akik 3-3 gyereket felneveltek mondták, hogy adjak annyit a kicsinek, amennyit megkíván. Ha sok, azt úgy is kibukja. Többet is adtam a tápszerből ezek után, mert átgondoltam, hogy nem kell annyira mereven követni az általános szabályokat. Minden gyerek más és más! 2 óránkét éhes volt elötte a babám. Képzelheted, hogy az egész nap a cumi mosás-fertőtlenítésről szólt az mellett,hogy hasfájós is volt a babám:(

150 ml-t simán megivott 8 hetesen, sőt szerintem elöbb is. Most már 7 hónaposak vagyunk!

Sok kitartást a babóhoz!

2010. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitő válaszokat !!!!!:)))
2010. márc. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!