Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet már 2 hete nagyon...

Mitől lehet már 2 hete nagyon nyálkás, bűzös széklete a 14 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Holnap megint visszaviszem orvoshoz. Eddig kapott mindenféle gyógyszert, Normaflort, diéta stb. Tegnap már nem volt, ma viszont megint. Bocsánat, ha gusztustalan, de szinte mintha takony lenne a pelusban.

Ma észrevettem, hogy kijött egy foga. De gondolom nem attól lehet. Jó kedvű volt eddig, tegnap meg ma viszont már nagyon nyűgös. Viszont eszik, iszik. Nagyon aggódom.


2015. jún. 24. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Óó, nem 4 hós, hanem 14! Megkérhetném az admint, hogy javítsa ki? Köszönöm!
2015. jún. 24. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt tenyésztés? Mert az sokat segítene.


Azt tudom elmondani, ami velünk volt. Egyik napról a másikra a lányomnál is ez volt 6 hónaposan (sötétzöld bűzös széklet, nyálka és napi 5x, de a hangulat változatlan) Volt tenyésztés, ami negatív lett. Kapott azért gyógyszert 3 napig, mert a doki a húsra gyanakodott, az okozhat ilyet (de nem az volt). Egy hétig semmi, majd megint előjött. Akkor megint tenyésztés, negatív. Jött a normaflore 10 napig. Utána 1x jött elő 1 napra. Rájöttem, hogy a szilva okozta, mert minden alkalommal azt evett előtte. Eltelt 1,5-2 hónap és ismét adtam szilvát, de már nem lett nyálka a székletben.


Vagyis előfordulhat, hogy valami új ételt adtál neki, amit nem "bír" a szervezete. A foga is belerondíthat a dologba. De mindenképp dokihoz kellene menni és kivizsgáltatni.

Remélem semmi komoly.

2015. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, simán lehet a fogtól! Az én gyerkőcömnél a legtöbb fog előtt volt ilyen "tünet", sőt egyéb betegség is elérte, ha 1 fognál több jött egyszerre.
2015. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is remélem, hogy semmi komoly. Holnap nem hagyom magam, kiharcolok egy tenyésztést vagy labort vagy bármit.
2015. jún. 24. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányunk alapjáraton naponta, néha csak kétnaponta kemény, sötét színűt kakil. Legalább 4 foga úgy jött ki, hogy kb. 10 napig naponta 3-4-szer nagyon híg, bűzös, mustársárga széklete volt.
2015. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 13hónaposan volt ilyen, nem mondanàm hasmenèsne napi 2-3 zàptojàs szagù, nyàlkàs kaki. Màsodik nap mentünk orvoshoz, èn rögtön kihidztiztem a tenyèsztèst, nagyon paràs vagyok...

Nem volt kedvetlen, ètvàgytalan vagy làzas...igaz nekünk 5 nap alatt elmúlt, 6. nap jött a telefon hogy szalmonella :-o

2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok:

Titeket olvasva áldom a dokinkat. Nálunk nem kell kérni (nemhogy kisírni) a tenyésztés. Automatikusan küldte a mintát kérdés nélkül.

Pedig ez első alkalommal csak telefonon hívtam fel, hogy ez normális-e a nyálka, mert nem értem volna a rendelés végéig oda. Erre annyi volt csak, hogy menjek, megvár és vigyem a pelust is a tenyésztés miatt.

2015. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!