Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton megy valaki lagziba...

Szombaton megy valaki lagziba babával? Rossz időt jósolnak mit adtok rá?

Figyelt kérdés

1 éves a kicsim, bevásároltam tavaszi cuccokból, meg egy félcipőt, mert elkezdett járni, de rossz idő lesz vegyek téli csizmát, de hol már kapni sem lehet csak tavaszi cipőket.

Nektek mennyi idős a baba és hogy oldjátok meg?


2010. márc. 2. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkkel nem tudod otthon hagyni?Szerintem egy éves gyereknek nem való a lagzi,de te tudod.
2010. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cipő annyira nem számít. Adj rá nadrágot, alá harisnyát, pulcsi stb... Hogy cipő vagy csizma, az már mindegy, annyira hideg azért nincs, és feltételezem bent lesz a lagzi.

Vigyél mindenből váltóruhát, ha esetleg leeszi, elszakad, bekakil, stb...

Jó szórakozást!

2010. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az elejére viszem, mert lesznek olyan barátaim ott akik messze laknak és legalább megnézhetik a lányomat, meg büszkélkedhetek vele. Nagyi hazaviszi amikor szólok 5 km-re laknak. Csak az első 1 max 2óra hosszára vinném.
2010. márc. 2. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiam 4 hós volt mikor lagziba mentünk.aznap olyan hideg volt(dec 19),ráadásul egész nap szakadt a hó,30 cm esett.én egy hosszú ujjú badit harisnyát,és egy vastag rugit adtam rá.vittem magammal plus kisnacit,meg kardigánt,ha esetleg kellene.no meg persze az overálja,de az benn nem volt rajta.

/S/

2010. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!