Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta itthon vagyok a babával...

Mióta itthon vagyok a babával és a terhesség alatt azóta dögfáradt vagyok és nincs erőm, energiám, kedvem semmihez. Hogyan múlasszam el?

Figyelt kérdés
tunya vagyok és lusta. Alig tornázom, nincs kedvem telefonálni levelet írni ismerősöknek, barátoknak. Félek, hogy rossz vége lesz ennek, de nem tudok változtatni valahohogy. Miért van ez? Hogy lépjek túl rajta? Nem depis vagyok ( tuti)...inkább olyan kedvetlen és erőtelen és lusta. Asszem. :O))
2008. szept. 2. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Tanulni sincs erőm, pedig ahelyet, hogy itt írnék talán tanulhatnék is. O) Akár talán lenne munkahelyem a babázás után....de nem...én nem tanulok vagy keresek valamit itthonról is végezhető melót....a babácskám 3 hónapos
2008. szept. 2. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egy ilyen időszakom, sőt én még sírtam is egész nap és kiabáltam mindenkivel! A fáradtság és a kedvtelenség szerintem az éjszakázások miatt vannak, ki kéne kapcsolódjál valahogy! Nem tudod, nagymamára vagy valakire rábízni a babád és egy picit pihenni? Tudom kicsit furcsán hangzik, de én most adtam 3 napra a nagyszülőknek a babám, hogy egy picit tudjam magam utolérni! Nekem annyival egyszerűbb, hogy tápszeres a kislányom, így ők eltudják teljesen látni! Este átmegyünk a férjemmel és az esti szertartást mi csináljuk (fürdetés, etetés és altatás), de holnap már jön haza!!!!

Boldog babázást kíván 3,5 hónapos anyuka

2008. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ki kéne, hogy kapcsolódj, mert ezek azért vannak, mert vágysz arra, hogy azt csináld, amihez KEDVED VAN! Pl. tanulásra nem vágysz, mert az kötelesség és kell csinálni. Természetes, hogy az ember fáradt egy kisbaba mellett és néha vágyik arra, hogy magával is törődjön. Én pl. ilyen megfontolásból holnap elmegyek fodrászhoz, mert az feldob. Próbálj valami kikapcsolódási lehetőséget keresni. 3,5 hós kislány anyukája.
2008. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt okozhatja vashiány. Nekem is volt lelkifurdalásom a fáradság miatt, aztán vérvétel kimutatta hogy van okom rá. Beszedtem egy vagon vastabit és mostmár jobb, kedvem is van tevékenykedni. Bár még alszom néha délután. Ezt a vérveszteség okozhatja, szóval kérdezz rá a háziorvosodnál, vagy a nődokidnál.

Jó babázást!

2008. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!