Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babával nem...

4 és fél hónapos babával nem tudok sehova se menni. Mit tehetek hogy jobban bírja?

Figyelt kérdés
Egy darabig bírja és utána ordít a babakocsiban. Már próbáltam mindent, ha kiveszem úgy jó neki. Így maximum 2 buszmegállót bír ki. Olyan jó lenne ha nem csinálná mert így sehova nem tudok menni vele. Hordozni nem tudom mert már majdnem 8 kg és nem bírom sokáig cipelni. Az autóban se bír ki 15-20 percnél többet. Az elejétől fogva próbálgattam közlekedni vele de egyre rosszabb. Próbáltam azt is hogy nem a mózesban van hanem a hordozóba úgy kicsit tovább bírja. itthon vagyok vele egész nap tök egyedül párom este 11kor ér haza, olyan jó lenne néha átmenni anyumékhoz de az 1 órás bkv-zás.
2015. jún. 25. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy hasra fekteted a babakocsiba, és úgy csatolod be. Persze helyezd vízszintesbe előtte. Nálunk ez bevált régen.


Adj a kezébe új, érdekes játékokat, szerelj valami széljátékot a kocsi oldalára, legyen mit néznie.

2015. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanígy voltam.Vittem! Aztán beszéltem neki és "megjavult" . 20éves vagyok,egyetemi órákra jártam vele,volt ,hogy ordított,de ez van...
2015. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Pedig én is a hordozást írtam volna.
2015. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egy órát sem bírod a hordozóba vinni, míg átértek anyukádhoz?
2015. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha tud anyukád menjen át hozzátok.

Vagy reggel mikor megy a párod dolgozni, menjetek át együtt anyukádhoz.

2015. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Az én kislányom is ilyen volt.

Engem nem érdekelt, mert nekünk nem volt más választásunk, meg kellett szoknia az utazást a bátyja miatt is.

Szóval én vittem, üvöltött, nem tudtam megnyugtatni 2 és fél éves koráig így utazgattunk.

Sokszor beszóltak elmebeteg sz.r anyának tartottak,én meg visszaszóltam de akkor is tudtam, hogy csak szoktatással lesz rá mód, hogy kilépjünk ebből a helyzetből.

Most már 3 éves múlt, bárhova el tudok vele menni, nyáron készülünk egy 4 és fél órás vonatozásra is és már nem viseli rosszabbul, mit a vele egykorúak.

Amúgy autizmus gyanús a kislányom, valószínű ez okozta nála a megnyugtathatatlanságot és a zajoktól való félelmet és a tömeg iszonyt már piciként is.

De megszokta! Ő egyébként utazástól függetlenül is órákig üvöltött ha olyanja volt és ember nem született, aki meg tudta volna nyugtatni!

Kitartást nektek!

2015. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A hasra fordítást még nem próbáltam, mondjuk szeret hason lenni. Már arra is gondoltam hogy fél esetleg a buszon vagy a kocsiban mert ahogy kivesszük a kocsiból és rárakjuk a hordozót a babkocsi vázra egy hangja nincs. Az üzletben simán el van. Csak hát eljutni nem lehet vele odáig. :) Ugyanez van a busszal is. Amint leszálltunk el van.
2015. jún. 25. 13:44
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös igen ez a két variáció szokott lenni csak gondoltam megkönnyítem az életüket hogy a párom ne késsen mindig el miattam és ne a legnagyobb csúcs forgalomba furikázzanak haza délután. Metro+ busz kombinációval gyorsabb lenne :)


Hát akkor csak reménykedek hogy idővel megszokja. Lehet hogy hordozni is megpróbálom egyszer hát ha nem szakadok meg mire odaérek :D

2015. jún. 25. 13:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is utalt utazni, babakocsizni, de minden nap mim.3x mentünk nagyot oviba vinni, hozni. Akkor lett jobb a helyzet, mikor már sportrészt tettük a babakocsira es ülhet a babakocsiban. 7 hónapos volt
2015. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8 kilót simán lehet hordozni, csak hozzá kell szoknod. Szerezz be egy mei tai-t, nagyon kényelmes viselet anyának és babának egyaránt! 7 kiló fölött ajánlatos a hátadra kötni, és ott sokkal könnyebb is, kevésbé megterhelő a gerincednek. A babák is élvezik, mert kilátnak és nem kell tekeregniük, mint amikor a mellkason hordozzák őket. Egy jól megpakolt iskolatáska meghaladja a 8 kilót, úgyhogy bírnod kell, hajrá! Persze, a kötési módokat tanuld meg alaposan!
2015. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!