Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennél...

1 hónapos babával mennél étterembe?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem.

A baba miatt sem és a többi vendég érdekében sem.

2015. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mi baja lesz a babanak? Meg a tobbi vendegnek? A baba alszik a babakocsiban, a tobbiek meg esznek. Max egy ora. Nyilvan fugg attol, hogy kinek milyen a babaja, hasfajos, egesz nap uvolto gyereket en sem vinnek, de ha nyugis akkor miert ne?
2015. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Londonban élek. Itt mennek az emberek. :) Nincs túlféltés. Én nem hiszem h mennék, de egyéb oka van. Most vagyok várandós és tuti kifogok egy hasfájós, sírós babát! ;) Murphy mindig velem van. :D
2015. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi beültünk a férjemmel egy-egy ebédre, míg aludt mellettünk babakocsiban a fiunk. Több órás éttermezést mondjuk mi nem iktattunk be, mert én idegen helyen nem tudtam szoptatni, annyira feezélyezett a helyzet. A mi fiunk is hasfájós volt, esténként órákig tudott szegenyem sírni, de ha mentünk valahova, akkor kisangyal volt. Vagy aludt vagy csendben elnézelődött. Mondjuk ő ezt a szokását megtartotta. Itthon olyan mintha egy kisördög szállná meg, de idegen helyen aranyos, rendes gyerek.
2015. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
2es vagyok, en is londoni. En sem vittem egyebkent, de ha arrol lett volna szo, siman elvittem volna. Kb 4 honapos volt, mikor eloszor volt velunk etteremben, vegig aludt.
2015. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az en babambol kiindulva nem.
2015. jún. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igy nyáron, hogy oda sétálunk alvásnál az éttermehez babakocsival és utánna haza, úgy igen.

De több orás családi ebédre nem.

2015. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vinném. De igazából mikor a kicsi 1 hónapos volt akkor sehova sem vittem még ki. Amikor bevásárolni kellett vagy a párom intézte vagy anyósom vigyázott a kicsire míg elintéztük. 2 hónaposan vittem áruházba elöször. (Bababolt)

Utána amikor megkapta az első oltását.

Téli baba ezért nem is volt baj,hogy nem kell le fől öltöztetni abba a kb 100 db ruhába:D

Sétálni mentünk már 3 hetesen.

2015. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Mi voltunk vásárolni vele, közben ettünk valami gyorsétteremben (nem meki, hanem ilyen kifőzde, mielőtt valaki nekem esik). Kendővel voltunk, egy darabig aludt, aztán elkezdett sírdogálni, úgyhogy kénytelen voltam állva, a feje felett gyorsan belapátolni a kajámat - kendőben csak állva tudom ringatni. Szóval nem volt egy nagy élmény.
2015. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen mennék, és mentem is. Sokkal egyszerűbb egy egy hónapossal mint egy egy évessel. Semmi baja se lesz, nekem novemberi a fiam, 4 hetes korától úton voltunk. Sose volt még beteg, pedig csak 4 hónapig szopizott, jelenleg 18 hónapos. Barátkozós, nem félős kiegyensúlyozott gyerek. Szerintem a legnagyobb hiba amit elkövethet egy anya, hogy otthon 4 fal között bezárva él, neki se tesz jót és a babának se. Nyugodtan menjetek el.
2015. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!