Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák! Ki mennyit...

Anyukák, apukák! Ki mennyit alszik gyerek mellet? És milyen idős/idősek a gyerekek? Mi folyamatos alváshiányban szenvedünk. Más is van így?

Figyelt kérdés
Fél éves a picúr és nagyon keveset alszunk. 5-6 óra. Millió tehendő van és folyamatos lemaradásban vagyunk. Mosás takarítás főzés konyha stb. Más is van így vagy csak mi csinálunk valamit rosszul?
2015. jún. 25. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Keveset. Hasfájás, reflux, kólika...
2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

már 4 éves a kislányunk, de nálunk most is 5-6 óra az alvás. (szombat reggel esetleg kicsit több) pedig nem beteg, jól alszik... stb.

sőt, mi a gyerkőc előtt is ennyiket aludtunk, mert a férjem fél 3-kor kel dolgozni és 8-kor lefeküdnünk még sosem sikerült...

2015. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

enyém 5 éves és 8 órát simán alszunk :) sőt van olyan drága, hogy vasárnap miután felkel, egyből leül legozni és ha megunja akkor jön ébreszteni :)))


mi mondjuk kicsit műsképp csináltuk mikor pici volt, hétközben mindig én keltem, férjem ki tudta pihenni magát. aztán szombatról vasárnapra meg ő kelt, sőt vasárnap reggel rámzárták az ajtót és aludhattam tovább :)

nagyon jó volt így, mert egyikünk se merült ki

2015. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Két gyerekünk van. A nagyobbik este 8-tól alszik reggel 6-ig. A kicsi (2,5 hónapos) este 11-kor alszik el, reggel 5-6 körül kel, de éjjel mèg 2x kel és sokáig szopizik. Nagyjából 4-5 órát alszok egy nap. Napközben a nagyobbik már nem alszik, így hiába alszik a kicsi, nem tudok pihenni.

A házimunka nem érdekel. Amit tudok és amikor tudom megcsinálom. Az alváshiány jobban zavar.

Remélem, ha a kicsi nagyobb lesz, jobb lesz az éjszaka.

2015. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagy 4 éves ő este 9től, reggel 7-ig alszik ált. átalussza az éjszakát. A kicsi 6 hónapos ő is este 9 körül alszik el és reggel 6-7 között ébred. Én este 11, éjfél között szoktam léfeküdni, mire elalszanak még mosogatok, szinte minden nap mosok, úgyhogy van mit vasalni is... De így is tudnék 6-7 óráka aludni, csak sajnos a nagy gyakran beteg, na olyankor nem alszunk csak néhány órát.
2015. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
3 éves fiunk van, aki 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat és nappal is világéletében szuper alvó volt, úgyhogy nem panaszkodhatunk. Éjjel 8 órát alszunk (Kb. 10-től reggel 6-ig). A fiunktól alhatnánk tovább is (őt 7-kor keltem), de a munka, csanába menés miatt kelni kell. Mondjuk én ha ébren volt/van, akkor is megcsinálom a dolgomat, mert jól lefoglalta/lefoglalja magát, soha nem szórakoztattam feleslegesen, csak ha tényleg igényelte.
2015. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Milyen elgondolásból hitted, hogy a teendő h-val írandó?
2015. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

2,5 évesa a nagyobb és 10 hós a pici.

Amikor nappal alszik a kicsi (1-szer 1,5, 1-szer 2,5 óra), akkor mosás, takarítás, ilyesmi.

Este 1/2 10 -kor alszanak el és reggel 9-10-ig. Szóval szerencsére éjjel simán tudunk aludni.

2015. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerencsénk van, 6 hetes kora óta 12-13 órát alszik éjjel.

Mostanában (13 hónapos) lett az a szokása, hogy altatás után fél órával felsír. De néhány perc után meg lehet nyugtatni és alszik tovább reggelig.


Így különösebben kialvatlanok se vagyunk. Sőt, engem a munkába járós, fél hetes keléssel járó életmód jobban fárasztott, most kifejezetten kipihent vagyok.

2015. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5,5 éves a nagyobb gyerkőc. Elég sokáig cicizett éjszaka is anno, onnastól alussza át az éjszakát, h kinnvannak fogai.:) Ő hasfájós volt, fogfájós, és csak velem volt ngyrészt, ezért még apára sem lehetett rábízni, nem volt el senkivel, rajtam kívül. Ha nálatok nem így van, akkor azon legyetek, h egyszer egyikőtök tudjon pihizni, máskor a másik, mert agy totál kimerültök. Engem anno az agybaj kerülgetett: se nappalom, se éjjelem nem volt. Tudom, nem szabad ilyet leírni, mégis így éreztem. Most, a második 4 hónapos, ő kb. 9től 5ig alszik, de nappal alig :( Apa a korai ébredést követő cicizés után átveszi, h tudjak még pihenni. De így sem egyszerű.
2015. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!