Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyjak a gyerekek,...

Meddig hagyjak a gyerekek, hogy a szulo vele aludjon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mielőtt be kell bölcsibe, v valahova szoktatni, a gyermek érdeke hogy megtanuljon önállóan elaludni
2015. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*bocsi most látom hogy "gyerekek" és nem gyereket..
2015. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában kiskamaszkorban kezdi csak el zavarni a legtöbb gyereket, akkor akarnak maguknak külön szobát.
2015. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem úgy szoktattak le róla a szüleim.
2015. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miert kellene vele aludni? esti jelleggel, ok, na de rendszeresen? engem mar 5 eves koromban zavart a horkolos, a rossz felnott lehellet, mondjuk eleve rossz alvo vagyok.
2015. máj. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb tudomásom szerint 5-7 hónapos kor között (már, ha megoldható) külön kell tenni a gyereket! Vele aludni meg szerintem egyáltalán nem kell. Kicsinek a rácsos ágyban alszik, de ott van melletted, ha nagyobbacskán megijed a vihartól mondjuk, akkor meg nyugodtan aludhat veled. Esetenként. Amúgy a szülői ágyba én kicsinek se tenném: leeshet, ráfeküdhetsz, magára húzza a takarót vagy a párnát és megfulladhat, stb. Az csak veszélyforrás!
2015. máj. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lassan 9 éves a gyerekek, akkor alszunk együtt, ha véletlenül elalszik az ágyunkba, vagy valami betegség miatt szeretnék vele lenni, de már régóta külön szobája van.

Nem zavarja, sőt szeret velünk aludni, ha rajta múlna többször is megtenné, nagyon kis bújós, nagy szeretet igényű kisfiú. Nem tudom meddig örül még neki.

2015. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó. Az én fiamat úgy neveltük, hogy 1,5 éves korától külön szobában alszik, egyedül. Addig sem az ágyunkban aludt csak egy szobában voltunk. Most 6 éves, hétvégén déli alvásnál bejöhet, mondjuk havi egyszer, éjjelre nem nagyon, max ha nagyon beteg és este figyelni akarom, nem lázas-e, kap-e levegőt.

Testvéremnek két éves a lánya, születésétől kezdve egy ágyban alszanak.

Szomszédomnak elsős a fia, ők is egy ágyban alszanak.

2015. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!