Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május elején születendő...

Május elején születendő babámnak milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni miből mennyit vegyek. Van már pár body rugi naci sapi. Melyik méretből mennyit. Lányomnál nem volt gind ő októberi tudtam hogy meleg ruhák kellenek.

Teljesen meg vagyok lőve.


2015. márc. 4. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem szeptemberi volt,úgyhogy én is melegebbet vettem. a kantáros rugdalozót tudom ajánlani,ha hűvősebb van aláadsz egy hosszú ujjú bodyt pl. ha ruhát veszel neki,adhatsz alá leggingset ha szükséges. halásznadrág is jól jöhet még,persze valami kényelmes darab
2015. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hazahozni azért nézzél kabátot vagy overállt,azt szerintem vagy mindkettőt vegyél,vagy várd meg előtte való hónapba milyen idő lesz. esetleg kabát meg egy jó vastag takarót nézel hozzá :-)

előző

2015. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!