Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Depis vagyok, semmi sem segit...

Depis vagyok, semmi sem segit ugy erzem. Hasonlo anyukak hogy vagytok?

Figyelt kérdés
az elso baba mellett 4hos koratol doliztam itthon neten kerezstul. 1 eves volt mikor ujra terhes lettem, s a terhessegem 28 heteig doliztam meg, aztan korhazban fekudtem 2honapot nehogy hamarabb szuljek, itthon meg 2,5 hetet, most megszuletett a masik kislanyom.....de egyfolytaban bezartsag erzesem van....hogy nem elek rendesen, kozben az eszemmel szivemmel tudom, hogy orulnom kellene hogy van ket szep babam, ferjem, stb. ez igy is van, orulok. de megis depis vagyok a sok bezartsagtol......ugy erzem nem eltem ki magam, stb. vannak valakinek hasonlo tapasztalatai?
2010. márc. 2. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez sajnos azért van mert még nem álltál készen az anyaságra, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagy jó anya.

Én is érzek néha így, nekem ikreim vannak. Ráadásul olyan helyen lakunk ahol se szomszéd se senki. Nekem inkább azzal van bajom, hogy egyedül vagyok. Párom csak hétvégén van itthon. Nagyszülők sincsenek. Én csak a nyárban bízom, hogy akkor mehetünk ide-oda. Depis azért nem vagyok, de nem is érzem magam jól. Imádom a gyerekeket, de néha jó lenne egy kicsit kiruccanni itthonról. Nincs aki segítesen?

Esetleg 1-2órára kimozdulnod. Biztos jó esne. Kérd meg a párod vigyázzon rájuk és nézz meg valami csajos filmet amit szeretsz vagy csináld azt amihez kedved van.

2010. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem azért van mert nem áll készen az anyaságra, hanem mert le van terhelve, egyedül van két kisgyerekkel és az összes gondal, dologgal.... ismerős .(
2010. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menjetek sétálni! Nekem az segít, ha nem bírom.
2010. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki az írja, hogy még nemélte ki magát és nem él teljes életet gyerekkel akkor számomra az azt jelenti, hogy nem állt készen igazán az anyaságra. De ismétlem, nem azt mondom hogy nem jó anya. Sokunknak támadnak ilyen érzései, pláne aki fiatalon lett anya. Én 22évesen szültem az ikreket és teljesen egyedül vagyok a nap 24órájában. A net az egyetlen kikapcsolódásom. Próbálj akár ott is ismerkedni. Van egy oldal a Hoxa biztos találsz hasonló anyukákat. Ellaluzli nagyon jó.
2010. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat...de igazabaol a net nem kot le. nem is tudom mire lenne szuksegem, pl. 3ora teljes lazulas, mdencezes, pl. x honapja meg csak egy bavasarlokozpontbans em voltam, vagy iden a karacsony is kimaradt mert az ido alatt is korhazban kellett fekudnom. e masik babanal amnicentezisem is volt, mert rossz volt az afpm. ugyhogy a szextol is akkor eltiltottak....most meg meg nem lehet. szoval a feszultseget nem tudom hol levezetni....magamra nincs idom, foderaszra, stb.
2010. márc. 2. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Nins aki vigyázzon rájuk? Nagyszülők, esetleg mikor a párod otthon van? Menj el olyankor kikapcsolódni. Ha csak fél órára is,de kicsit ellazulsz.
2010. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

depis...

doliztam...

Van idő keseregni, de kiírni a szavakat rendesen...

De nyilván pontozni is lesz...

2010. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

...hm...

nincs idom keseregni....de jonnek hullamok, amikor jol esik leirni, kiirni!

2010. márc. 2. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
19.06-os! Unatkozol? Éld ki máshol a piszkálódós hajlamodat. Jól esik még belerúgni abba, - ilyen hülyeséggel - aki egyébként is padlón van?
2010. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
piszkalodasokon nem huzom fel magam. mindneki maga tudja, hogyan reagal az emberekre, gondjaikra.....aki volt hasonlo helyzetben ...normalisan, aki nem....annak a tanacsara nem vagyok kivancsi.
2010. márc. 3. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!