Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sógornőm kiakadt, hogy feltett...

Sógornőm kiakadt, hogy feltettem a facebook-ra a gyerekeinkről pancsolós képet. Mind a két baba pucér ugyan, de nem látszik semmi, mert úgy ülnek, és a medence széle, meg a játékok takarják őket. Mit csinálnátok, leszednétek?

Figyelt kérdés

Máskor is raktunk már ki olyan képet, amin a másik gyereke is rajta volt, ő is az enyémről, és nem kértünk erre külön engedélyt.

A kép amit kiraktam nagyon cuki, a nagy kánikulában készült a pancsoló babáinkról, ma reggel tettem ki, és odaírtam, hogy várjuk már hogy újra jöjjön a jó idő.

Felhívott, hogy azonnal szedjem le, mert ő sosem tesz fel meztelen képet a babáról. Mondom, ezen sem látszik, hogy meztelen, mert ami ki van belőlük, az a felsőtest egy része, és a karok, az én lányomból még picivel több látszik mint az övéből, mert az egyik lába is. De nem látszik, hogy nincs rajtuk pelus annak aki nem tudja.


2015. jún. 28. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha rajta van a gyereke és külön kéri, hogy szedjed, le, akkor leszedném a helyedben és tiszteletben tartom a kérését, még, ha extra cuki is a kép.

Amúgy tényleg nagyon meg kell gondolni, hogy ki milyen fotó posztol a gyerekről, mert sajnos vannak, akik rossz szándékúan böngészik a facebookot.


Válasz konkrétan: Persze, hogy leszedném, azonnal. Nem is lenne kérdés, pláne nem a gyk-n! Az Ő gyereke is a képen van!

2015. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Azonnal leszedném.
2015. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Tartsd tiszteletben a kérését és szedd le! Most!
2015. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik dolog, hogy a saját gyerekemről sem raktam fel soha semmilyen pucér/félpucér képet, nemhogy máséról, másrészt ha kéri, akkor nem kérdés, azonnal szedd le!

Ami egyszer felkerül, annak örökre nyoma marad a világhálón. Nekem az is sok, amikor már gyakorlatilag a szülőszobáról lövik fel a "véres", gyűrött képeket fb-re. Nekem ezek nagyon intim és belső dolgok, ráadásul van akkor jobb dolga is az embernek, mint ezzel foglalatoskodni...

2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor csak én érzem úgy, hogy túllihegi?

Annyi van ki a kislányból, mintha egy ujjatlan body lenne mondjuk rajta. Kezek, felsőtest egy része. Előtte van egy nagy labda. Áhh...

2015. jún. 28. 19:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen leszedném. Egyértelmű.
2015. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a leírásod alapján igen, lehet hogy túllihegi.

DE az ő gyereke, szóval még ha garbóban vagy nindzsajelmezben lenne a képen és csak a szeme látszana, akkor is kérhetné, hogy ne tedd ki a fb-ra.

Úgyhogy leszedném.

Nem fontosabb, hogy megmaradjon a jó kapcsolat?

2015. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, nem akarok itt a joggal jönni, de ha egy teljesen ruhás képet raknál fel más gyerekéről és azt kérné, hogy vedd le, neked akkor is kutya kötelességed lenne levenni, ugyanis ha ő nem járult hozzá, te pedig nyilvánosságra hozod, akkor igen csak beleütközöl a jogba, ugyanis személyiségi jogot sértesz. És hát, oké, hogy nem látszanak odalent, de akkor sincs rajtuk ruha és ez a képből nyilván megállapítható. És ha őneki ez nem tetszik, akkor szíve, joga, hogy ne járuljon hozzá és kérje, hogy te levedd.

Van egyébként róla fogalmad, hogy az internet elterjedésével mennyi pedofil rá van állva az ilyen és ehhez hasonló dolgokra? Nem biztos, hogy te magad is jót teszel vele, hogy megosztasz ilyen képeket az interneten...

2015. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán túllihegi, de nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy leszednénk-e. Hát le, természetesen. Azért mert az ő gyereke is rajta van és megkért, ennyi. Az mindegy, hogy pancsolós vagy nem.
2015. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
En is leszednem.Az O gyereke kepe,ha nem akatja h fent legyen,nincs jogod merlegelni,hogy miert nem akarja.Mas kerdes,hogy sztem tullihegi,engem ez nem zavarna.
2015. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!