Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sógornőm kiakadt, hogy feltett...

Sógornőm kiakadt, hogy feltettem a facebook-ra a gyerekeinkről pancsolós képet. Mind a két baba pucér ugyan, de nem látszik semmi, mert úgy ülnek, és a medence széle, meg a játékok takarják őket. Mit csinálnátok, leszednétek?

Figyelt kérdés

Máskor is raktunk már ki olyan képet, amin a másik gyereke is rajta volt, ő is az enyémről, és nem kértünk erre külön engedélyt.

A kép amit kiraktam nagyon cuki, a nagy kánikulában készült a pancsoló babáinkról, ma reggel tettem ki, és odaírtam, hogy várjuk már hogy újra jöjjön a jó idő.

Felhívott, hogy azonnal szedjem le, mert ő sosem tesz fel meztelen képet a babáról. Mondom, ezen sem látszik, hogy meztelen, mert ami ki van belőlük, az a felsőtest egy része, és a karok, az én lányomból még picivel több látszik mint az övéből, mert az egyik lába is. De nem látszik, hogy nincs rajtuk pelus annak aki nem tudja.


2015. jún. 28. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

De miért gond egy ilyen egyszerű kérést teljesíteni?

Neked abban mi a rossz ha nincs fenn tovább a kép? Milyen hátrányod keletkezik belőle? Milyen céllal akarod fennhagyni, ki az akinek ezt mindenképp látnia kell különben kevesebb lesz tőle az élete?

Gondolom van még fenn ezer kép róluk, mi történik ha ez nem lesz fenn?

Még akkor is levenném, hacsak annyi lenne a gond, hogy sógornőm szerint előnytelen kép a gyerekről. De pucér képet nem is tudom minek kell feltenni?!

2015. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is túllihegi, de ttől függetlenül az ő gyereke, le kell szedd, ha ő azt mondja. Nekem is volt már mikor egy barátnőm feltett rólam elég előnytelen, csajesten készült képet a facebookra, én is megkértem hogy szedje le. Ő sem értette, hogy bajom van, szerintem meg jogom van eldönteni, hogy milyen képek legyehnek fent rólam neten össze is kaptunk rajta.
2015. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy neked ez túllihegés vagy sem, ha megkért, hogy szedd le, akkor mit nem lehet ezen érteni? Csak eldöntheti, hogy milyen kép kerüljön ki a gyerekéről...
2015. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként képszerkesztővel letudod "vágni" onnan a gyerekét, és akkor csak a tiéd lesz rajta :)
2015. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Túllihegi, de leszedném ha megkér rá.
2015. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát nálunk már nagyobb gyerekek vannak, de ha fénykép készül róluk -és nem az iskolában, ahol egyébként minden év elején nyilatkozni kell, hogy akarjuk hogy szerepeljen képen vagy sem - akkor az első lépés mindig az, hogy a szuloket megkerdezem. Ahogy ok is megkerdeznek engem. Meztelen képet sosem tennék fel, olyat sem, amin ugyan semmi nem látszik, de én tudom, hogy meztelen. Ugyanez vonatkozik a furdoruhasra is.
2015. jún. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Rögtön leszedtem volna, nem kérdezgetek itt előtte...
2015. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg Te liheged túl. Valamilyen oknál fogva nem szeretné, hogy ilyen jellegű kép kikerüljön a gyerekéről (meg tudom érteni), Te viszont ahelyett, hogy egyből letörölted volna, itt pattogsz.
2015. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 29. 14:59
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy túllihegi, de más gyerekéről a megkérdezése nélkül eleve fel sem tettem volna képet, sőt, van, aki azt sem szereti, ha róla felkerül egy kép felnőttként, függetlenül attól, hogy kin mennyi ruha van.


Én tiszteletben tartanám a kérését, leszedném a fényképet, és legközelebb megkérdezném, hogy feltehetek-e egy adott képet. Egy összeveszést nem ér meg az egész, és tényleg annyi rosszat lehet hallani.

2015. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!