Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyermeked miket...

1 év körüli gyermeked miket eszik uzsonnára, tízóraira?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tízóraira gyümölcsöt kap gabonapéppel / alma, főtt alma, banán, meggy, cseresznye, őszibarack, mandarin, ill. ezek keveréke/, néha valami olyasmit, amivel gyakorolja az egyedül evést és rágást pl,jó minőségű virsli, vajas kenyér+csirkemell sonka, sajt. uzsonnára szintén valamilyen gyümölcs, de nem gabonapéppel hanem joghurttal vagy túróval vagy üresen.Ha savanykásra vagy hígra sikeredik akkor Sinlac-cal sűrítem és édesítem. Sült sütőtök is van néha uzsira, még van télről lefagyasztva.
2015. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, egy éves múlt 2 hete.
2015. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Banán, gyümölcs túróval, joghurt, vajas kenyér, sonka, lekváros kenyér, főtt alma, reszelt alma, tejpépek, tejberizs, tejbedara stb.
2015. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően a kis étkezésekre szokott gyümölcsöt és kekszet kapni, de ma nem volt itthon, ezért vajas kenyeret evett :) Már elmúlt 1 éves.
2015. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tízóraira:

ha itthon vagyunk, gyümölcsöt higítom vízzel, mert amúgy nem eszi meg, így féladagnyi, kb 100 ml gyümölcs lemegy, kenyérből csík - vajas, de volt, hogy zsírral kentem halványan, v tejes-, vajas kifli, babakekeszek(zabkeksz, vagy tönköly), alkalomadtán pizza, mind mind csak rágcsa a kezébe, ezzel kiegészítve a tízórait (nagy ritkán sütőtökös pépet kap kölesegolyókat beleaprítva, azt szívesen eszi)

ha nem vagyunk itthon, veszek babadesszertet, az vagy puding, vagy gríz, v babajoghurt, v tejberizs (DM, RM)


uzsonna:

gyümölcsjoghurt, túró, tejbegríz, tejpép, tejberizs, mind gyümölccsel felturbózva, plusz kap még az én ételemből ha szeretné(ált. bababarát, nem fűszeres, nem olajos, nem zsíros, lightos, de becsúszik néha olyan pl., hogy bundáskenyér)

2015. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tízóraira általában gyümölcsöt, az alma messze a favorit,

de a cseresznye is tetszett neki.

Uzsonnára: joghurt, vagy kifli valami felvágottal, esetleg sajttal. De legtöbbször joghurt.

2015. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!