Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs időm kakilni a baba...

Nincs időm kakilni a baba mellet. Már nagyom szorulásom van. Hagyjam sirni?

Figyelt kérdés

de ha hagyom picim sirni,nem fog csalodni bennem ha nem megyek? ájulásig tud sirni. rendesen büntudatom van ha wc-re megyek


1 hónapos baba


2015. júl. 1. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Nincs annak a gyereknek apja?


Menj akkor, amikor alszik, vegyél be hashajtót. Felnőtt ember vagy, nehogymár ezt ne tudd eldönteni.

2015. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
vidd be magaddal hordozóban
2015. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Könyörgöm old már meg. MEnj el vele, vidd magaddal akkor. HA ennyire nem mered egyedül hagyni, vagy nem akkor mész mikor alszik. Szó szerint volt olyan nekem is amikor leültem a wc-re a nagy dolgomat végezni hallom h a gyerek torka szakadtából üvölt, ezzel nem is volt baj de nem vett levegőt egy idő után úgy szaladtam be letolt gatyával így az ölembe volt és úgy tojtam tovább. Nem lehetetlen :D Nem is a legjobb látvány de könyörgöm sz.arnia kell az embernek. :D
2015. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy fog csalódni. Etesd meg, rakd az ágyikójába és akkor menj wc-re, tusolni, stb. Vagy vidd a hordozóban magaddal, akkor látni fog, nyugodt lesz (bár ilyenkor is előfordulhat, hogy fel akarja magát vetetni). A szükségleteidet muszáj ellátnod baba mellett is. Ha rossz a közérzeted, a baba érzi, és nyűgös lesz. Tehát ez egy ördögi kör.
2015. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Betettem a hordozóba és odaültettem magammal szemben, és mosolyogtam rá. Nem lett tőle baja, és nekem sem. Légy rugalmasabb!
2015. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy kaki max 5 perc. Na nehogymár ne.... igen ennyit kibir
2015. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy provokatív kamu kérdés nem tűnt fel nektek?
2015. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Gondold már végig, ahol több gyerek van és őket is el kell látni, szerinted meg tudják oldani, hogy ne sírjon a gyerek?


Semmi baja nem lesz pár perc sírástól. Csalódni és egyéb komplex érzelmeket pedig megélni képtelen, nem elég fejlett hozzá még az agya, idegrendszere.

2015. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez baromság! Egy szülő nem lehet ennyire tehetetlen, pláne ilyen pitiáner ügyben.

Egy egyhónapos baba azért még alszik rendesen. Hát vagy menj akkor a klotyóra, vagy vidd magaddal, uram bocsá' hagyd a kiságyban!

Ha ez a kérdés tényleg valós, akkor nagyon gáz vagy!!!! És még ostoba is, h kiírod!

2015. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
De igen,ne menj kakálni,és ne hagyd ott mert olyan lelki sokk fogja érni amit az életben nem hever ki.Ha rám hallgatsz a gyógyszertárban kapható felnőtt méretű pelenka,és a gond meg van oldva.
2015. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!