Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6. hónapban járok és szoruláso...

6. hónapban járok és szorulásom van ( 6 napja nem volt székletem) Nagyon rossz mert hashajtót nem akarok a baba miatt bevenni de már nagyon nehezen bírom h ennyi ideje nem voltam wc-n. Mit kéne tennem ami segítene rajtam de a babának nem árt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Patikában kérdezd meg, de tudtommal a glicerines kúp használata nem káros, esetleg beöntés.
2012. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házi szilvalekvár, őszibaracklé
2012. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, nekem anno az segített hasonló helyzetben
2012. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házilag készített kovászos uborka, de még inkább a leve.
2012. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beöntés
2012. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség alatt, illetve már előtt az Elevit okozott szorulást. de nagyon' Én ha muszáj volt, glicerines kúpot használtam és bevált.
2012. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Judas137 válasza:
Egyen sok Habanero szószt, szerintem az megoldj a problémát; no és persze a bágyadtsággal se lesz probléma. Mindenkinek ajánlom a Habanero paprika fogyasztását méregtelenítés céljából.
2012. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki az 1-2-3 kanál étolajat, akármilyen rossz is. a nyugdíjjasok is ezzel könnyítenek magunkon akik csak a fotelban ülnek egész nap, nem mozognak semmit, leáll a bélműködésük és ez segít rajtuk.
2016. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!