Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba ehet éttermi...

8 hónapos baba ehet éttermi húslevesből húst meg zöldséget?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó minőségű, nem porból készült persze. Viszont lesz benne tojással készült daragaluska.
2015. júl. 2. 10:26
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

"Jó minőségű, nem porból készült persze"


Ha ismered a szakácsot, akkor igen. Egyéb esetben ne (szinte mindenhol van benne vegeta, és ritka, amikor éppen friss).

2015. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Èn eleve 8 hós babáimnak nem adtam a mi ételünkböl. Èn nem voltam lusta külön fözni nekik, és minimális sóval.

1 évesen kezdtem csak a rendes ételekböl adni nekik.


Èn azt mondom, hogy akkor már jobb egy bio bébi ételt vinni mint ilyenböl adni neki.

2015. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán. Semmi baja nem lesz.
2015. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam vendéglátásban és megerősítem, hacsak nem személyes jóbarát a szakács, akkor NEM.


Azon kívül, hogy ellenőrizhetetlen az alapanyag minősége (és hidd el, az olcsó alapanyaggal van profit!), általában nagyon sósan főznek.

Én is inkább az üveges bébiételt ajánlanám, ott legalább szigorú minőségellenőrzési szabályok vannak mind a beszállított alapanyagra, mind az elkészítés módjára vonatkozóan.

2015. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!