Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgősen segítségre lenne...

Sürgősen segítségre lenne szükségem!?

Figyelt kérdés
13 hos múlt a fiam. És nem akar inni. 1 éves koráig szoptattam. Addig se ivott, de igény szerint szopizott. Én már teljesen ki vagyok. Eddig legalább a tejet itta, de most már azt se kérte. Kb 60ml t ha megivott. Próbáltuk már mindent, víz, baba tea, instant tea, gyümölcslé hígítva is.... Van mamos, aventos, tommees üveg. Több méretű cumi. Avent szivoszalas pohár, csoda pohár, csőrös mamos puha is kemény is, szilikonos is, klasszikus tanuló pohár... És még sorolhatnam... Semmiből és semmit.. Gyümölcsöt frisset minden nap eszik, zöldségeket is. A tejet mamos anticolic üvegből issza, 2es cumival. 3mastol fullad, mert abból spriccel. Nincs Cumink se. Sose kellett neki. Pohárból ha itatom mind a nyakába kopi. Én már bele vagyok betegedve... Ilyen hőségben és egyre kevesebb folyadékot iszik. Volt vki ilyen helyzetben? Mi volt a megoldás?
2015. júl. 3. 11:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egész nap jókedvű. De délután olyan négy körül már olyan nyűgös. fájhat a feje? Vagy én nem tudom... Állandóan kínálom, és semmi. Teljesen kétségbe vagyok esve....
2015. júl. 3. 11:38
 2/9 anonim ***** válasza:

Kiskanállal próbáltátok?


Nincs orvosi oka esetleg?

2015. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Levessel próbálkoztál?

Ha azt megeszi akkor adsz neki napi 2x levest és az is megteszi, de a barack, dinnye mind tele van folyadékkal.

2015. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én voltam!!!! Ugyanez mint nálatok,annyi,hogy ő tápszeres volt.

Sok gyümölcs,zöldség,leves! És 2 évesen elkezdett inni.Addig semmi nem kellett neki.Miért,nem értem,de soha semmi baja nem volt,pisilt is eleget.Én is aggódtam,de hidd el,ahogy éhen nem hal a gyerek ha van előtte étel,úgy szomjan sem.A dokik is nyugtatgattak.Kínálgasd,de ha nem kell,akkor nem kell.Sok leves,lédús gyümölcs.

2015. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Levesek, lédús gyümölcsök. Csőrös poharat tedd le a szőnyegre, csak úgy indirekt módon.. had ismerkedjen vele a nélkül, hogy kínálnád. Az enyémet akkor kezdte érdekelni igazán és próbálkozott egyedül inni.
2015. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbálom az étellel kompenzálni. Megtoltom az összes üveget vízzel és szetrakom a szobájában. Levest szereti, meg a gyümölcsöket is szerencsére. Néha fura szagu a lehelete. De párom szerint nem. Egészséges mint a makk. Most vissza álltam a külön főzésre. Szereti a rendes ételeket, mindig kap a mienkbol. De most párolom a zöldségeket, húsokat. Turmixolom, és folyekonyabbra csinálom. Amúgy kevesebbet evett, és hát jóformán csak a répát ette meg a levesbol is. Így megkapja először a pepet, aztán rendeset. Gyumi 2x van friss naponta. Most zabpehellyel össze turmixoltam. Meg ha kint vagyunk össze kockazva hordom és játszás közben adom a szájába. De inni az istenért se
2015. júl. 3. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj,majd fog,ha egészséges akkor ne foglalkozz vele.
2015. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most sikerült pár Kanállal, remélem legalább így fog inni pár cseppet. Köszönöm a segítséget
2015. júl. 3. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyém sportkupakosból iszik viszonylag szépen.
2015. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!