Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. szilárd étkezés melyik...

A 2. szilárd étkezés melyik volt nálatok? Anyatejes babák érdekelnének!

Figyelt kérdés
8 hós a babám,eddig fözit kapott délben. A védönö szerint reggel adjak neki rizst gyümölcsel. A reggeli nálunk sokszor reggel 6-kor van. Hajnalban menjek ki kaját csinálni neki? Ö biztos,hogy végigüvöltené. Úgy nem jó,hogy reggel szopi és késöbb,9-10 körül kapja ezt a rizses gyümit? Amúgy még 1 szopit se váltottunk ki,cicifüggö! Azt se értem,hogy a védönöm mondta,hogy az esti és a reggeli szopi marad a legtovább,akkor miért reggel adjam ezt neki? Meg elöször azt mondta,hogy délelött v délután adjam,utána meg azt,hogy reggel. Már végképp nem értem! Délután nem lehetne adni? 3-4 körül szokott szopizni.
2010. márc. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Add neki tízóraira. Igazad van, a reggeli és esti szopi marad meg a legtovább. Nem tudom kóstolta e már a rizst vagy a gyümiket a babád, mert ha nem, akkor azért is jobb délelőtt adni, nem délután, hátha megfájdul a hasa. Aztán a következő, a harmadik, az uzsi legyen, amit kiváltasz.
2010. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a másodikat 7 hónapos korában keztem, késő délután adtam és tejpép volt. De nyugodtan adhatod tizoraira is ahogy irtad. Tulajdonképpen mindegy hogy melyik étkezéssel folytatod, de tényleg jó ha a reggeli és az esti szopi megmarad egy darabig.
2010. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor inkább délután adom,mert délelött 10 körül aludni szokott,ha felkel meg már az ebéd jön.
2010. márc. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!